..ahojte maminy...som tu prvykrat tak dufam, že sa mi ozve nejaka mamina čo preživa niečo podobne ako ja s dcerkou...dcerka ma 5,5roka a od 3 rokov chodi do materskej skolky, zvykla si užasne, a skolka z nej urobila malu herečku,nebala sa , komunikovlaa s detmi, a vystupovala na predstaveniach...nikdy nemala problem po prazdninkach ist do skolky, max.tak 1-2dni, ale po týchto vianoc.prazdni