reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

A je to von...

12. 02. 2012 - 16:00, od mirka_s

Ahojte nanič mami...ani by clovek neveril aky je ten osud vypocitavy a presne vie co kedy urobit...ako som vam spominala dala som sa na individualny plan od januara ale do skoly som nechodila pretoze som nechcela aby ma niekto videl cely december som mala neospravedlnený a tak prislo rodicom predvolanie do skoly pred koncom pol roka...v jeden den mi zacala mamka vyvolavat a ja som už tusila o c

Za 10 rokov puberta:-O

08. 02. 2012 - 10:31, od akira13

Som mamou škôlkarky. Pomaly ale iste sa blížime k puberte, veď za 10 rokov z nej bude pätnástkaPrekvapenie Váľam sa od smiechu po podlahe
A tu nastáva ten problém. Ako predýchavate infarktové stavy? Teraz nemyslím také, čo sú jednoznačné- že si dieťa odmieta upratať a podobne, ale také tie mikro hovadinky, ktoré keď sa nakopia, vzniká atómová bomba- v podobe vásVyplazený jazyk


reklama

Dieťa

01. 02. 2012 - 11:34, od kyria24

Ahojte, včera môj syn(12r) doniesol dvojku zo správania o ktorej sa mi ani nesnívalo. Viem,že v škole nieje žiadny anjel, ale tá dvojka ma zasiahla,som až taká zlá matka? Kde som vo výchove urobila CHYBU? Doma je ako normálne dieťa, nemám s ním problém až na jeho poriadkumilovnosť, je lajdák, ako ho mám vychovávať aby z neho vyrástol bezproblémový chlapec.

..uplakana dcerka..

18. 01. 2012 - 21:38, od kykuska

..ahojte maminy...som tu prvykrat tak dufam, že sa mi ozve nejaka mamina čo preživa niečo podobne ako ja s dcerkou...dcerka ma 5,5roka a od 3 rokov chodi do materskej skolky, zvykla si užasne, a skolka z nej urobila malu herečku,nebala sa , komunikovlaa s detmi, a vystupovala na predstaveniach...nikdy nemala problem po prazdninkach ist do skolky, max.tak 1-2dni, ale po týchto vianoc.prazdni



Prosim o informácie k štúdiu v zahraničí

03. 01. 2012 - 16:01, od danielaa71

Obraciam sa na vás milé žienky so žiadosťou o radu ,pomoc.Ved kam by som bežala keď mám vás .
Sestra žije v USA .Dcéra má možnosť isť tam študovať.
Netuším a nikdy som sa nezaujímala o tieto možnosti a vôbec neviem ako postupovať a čo je potrebne vybaviť.
Dcéra má udelene víza do USA.

Napichni ju na háčik!

02. 01. 2012 - 23:55, od sosiak

Tak minulú noc som hviezdila. Išli sme v rámci tuľkania sa spať s mojou staršou dcérkou spolu ku nám do spálne, kým tatino pozeral v obývačke telku.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama