reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Relax na naničmame

27. 06. 2012 - 19:42, od akalenkak67

Ako ten čas letí.Na naničmame som zaregistrovaná už 2 roky a 41 týždnov.Chodím tu ale ovela,ovela dlhšie.Dnes tu opäť sedím a čítam.Len tak si prezerám stránky kým trochu vypustím paru.Jednoducho musím,lebo spejem k tomu že ma strčia do basy ked prihluším niektorého člena mojej rodinky.


reklama

Nová naničmama

13. 06. 2012 - 20:25, od Bilien

Ahojte, už dlhšie chodím na naničmamu a rada by som sa k Vám pridala. Je dobré sa deliť o radosti, starosti, názory a skúsenosti. Často sú naše starosti podobné... niekedy stačí keď si niekto prečíta čo riešim a odpíše povzbudenie alebo macíky...

Škola hrou

11. 06. 2012 - 08:27, od georgina

Pred týždňom ma Lia mailom upozornila na zaujímavý rozhovor o alternatívnej škole Brigtworks, ktorú minulý rok založil v USA Gever Tulley. V tejto škole sa neznámkuje a netestuje; deti namiesto tisícok vyučovacích hodín do maturity prejdú "iba" niekoľkými desiatkami projektov, pri ktorých sa hravou formou naučia všetko potrebné.



ako z kruhu von?

06. 06. 2012 - 13:55, od zuzica3

Ahoj dievčatá.Som mamička troch detí tohto času na RD s posledným dieťaťom.Som od roku 2007 striedavo na MD a RD MrkámManžel je živnostník,Má už po 35tke a aj ked viem že,to neni konec sveta,banky to vidia inakPlačem Smútok MM k tomu ešte robí danove priznanie na nuluMlčímA tu sa skrýva podstata nášho problému.Potrebovali by sme kúpit väčší byt/tlačíme sa na 45m2 5ti z toho tri

deti a ignoracia

01. 06. 2012 - 14:42, od michaelka

mamicky ,ja sa nechcem stazovat ,len chcem zistit ci niektora z vas mala alebo ma podobne skusenosti ...mame dve krasne zdrave dievcatka ,par krat som o nich pisala...no k veci ,starsia chodieva do skolky rok ,najskor kym si zvykla na dopoludnie

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama