reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Spravila som jednu z najväčších .......

06. 12. 2011 - 16:31, od Natinka

chýb v mojom živote. Našla som ponožky stočené do guličky a ja namiesto toho aby som ich hodila na skriňu a oni sa prilepili, alebo dala pod nos psovi, ktorý by zdrhol a už viac sa nevrátil...ja blbá som ich ovoňala...BABY !!!!!! To NIKDY nerobte!!!!!
Som rada, že som sa mohla podeliť o tento zážitok a snáď som zachránila aspoň jednu pomerov neznalú dušičku !!!!


reklama

potrebujem pomoc

08. 11. 2011 - 10:03, od anna 9

Moj pribeh je o tom,ze ta nanic mama som ja.Moju rodinu som doviedla do vaznych financnych problemov.Som pracovita a starostliva mama 4 deti,len som robila jednu chybu za druhou a brala ponuknute uvery jeden za druhym a to bez vedomia mojho muza,k

Dievčence pomôžete?

03. 11. 2011 - 22:11, od zuzanecka

Ahojte . . . chcem sa opýtať či neviete či existuje nejaký zákon, alebo nariadenie ktoré upravuje kedy môže byť dieťa prijaté do škôlky a kedy nie resp. keď už tam je kedy ho môžu "vyhodiť"? Som zaevidovaná na úrade práce. Dcéra chodí do škôlky.

modlitba pre Miska

02. 11. 2011 - 12:54, od Katka0202

mile Nanicmamy, trha mi srdce...
vcera sa malou chvilkovou nepozornostou stal uraz malemu drobcekovi, ktory pre svoju uzasnu maminu znamena viac ako cely svet... Misiatko je vo velmi vaznom stave v nemocnici, rodina i blizky, priatelia su zdrveni. S
Sama som uz okusila silu lasky Nanicmam a preto Vas mile Nanicmamky prosim o modlitbu, ci energiu pre Miska a jeho maminu.
Dakujem Vam



reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama