mile Nanicmamy, trha mi srdce...
vcera sa malou chvilkovou nepozornostou stal uraz malemu drobcekovi, ktory pre svoju uzasnu maminu znamena viac ako cely svet... Misiatko je vo velmi vaznom stave v nemocnici, rodina i blizky, priatelia su zdrveni. S
Sama som uz okusila silu lasky Nanicmam a preto Vas mile Nanicmamky prosim o modlitbu, ci energiu pre Miska a jeho maminu.
Dakujem Vam