Moje starosti začali, keď som môjmu manželovi našla dosť trápnu MMSku v mobile. Ja viem, nemala som tam liezť je to vlastne súkromie. Ale napovedal 6 zmysel, že niečo sa deje a treba to riešiť.
Ahojte mamicky, som tu nova a potrebujem radu. Moje trojmesacne dievcatko funguje na Nutrilone HA1 v podstate od zaciatku. Cim je vsak starsia, tak mame viac a viac problemov pri krmeni.
Ahojte NM,
som už na nervy a potrebujem poradiť. Mám dva problémy s mojim dieťaťom... Rozmýšľam, že navštívim detského psychológa, aby mi poradil ako na to...
Môj syn sa na všetko odúva (postaví s s ofučanými líčkami, zatne ruky, ani pohnúť s ním)...
Situácia:
Dobrý deň, potrebovala by som radu od skúsených mamičiek, ktoré majú veľmi citlivé, hanblivé a nadané dieťa. Mám 3,5 ročného syna, ktorý je veľmi citlivý. Čítam tu vaše skúsenosti, no zväčša opisujete už staršie deti a ich prejavy. Prosím vráťte sa do obdobia veku môjho dieťaťa a opíšte aké boli.
Ahojte,
mam pocit ze som ta najhorsia mama,lebo stale vrieskam na mojho 3,5rocneho syna.Hrooozne ma vytaca,je vzdorovity alebo sa dokola sklebi.Vobec ma neposlucha ale robi mi na truc a je tvrdohlavy,vydupe si svoje aj ked by mal dokola cely den opakovat ze chcem napr.to ci ono.Nic nepomaha.Ja som doslova casto na infarkt z neho!
Milé dievčatá,
zháňam pre dcéru knižku od S. Towsend - Tajný denník Adriana Mola.
V kníhkupectvách nie je a v mojich osvedčených antikvariátoch tiež ani kus.
Ak vám niektorej "zavadzia" v poličke, rada ju kúpim.