reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Môj príbeh

14. 10. 2011 - 13:40, od bettty

Moje starosti začali, keď som môjmu manželovi našla dosť trápnu MMSku v mobile. Ja viem, nemala som tam liezť je to vlastne súkromie. Ale napovedal 6 zmysel, že niečo sa deje a treba to riešiť.


reklama

Umelé mlieko

10. 10. 2011 - 12:46, od drobcek31

Ahojte mamicky, som tu nova a potrebujem radu. Moje trojmesacne dievcatko funguje na Nutrilone HA1 v podstate od zaciatku. Cim je vsak starsia, tak mame viac a viac problemov pri krmeni.

Čo s dieťaťom čo sa neustále "odúva"???

07. 10. 2011 - 16:30, od Gabriela24

Ahojte NM,
som už na nervy a potrebujem poradiť. Mám dva problémy s mojim dieťaťom... Rozmýšľam, že navštívim detského psychológa, aby mi poradil ako na to...
Môj syn sa na všetko odúva (postaví s s ofučanými líčkami, zatne ruky, ani pohnúť s ním)...
Situácia:

Veľmi citlivé a nadané dieťa

07. 10. 2011 - 10:45, od elizabetha

Dobrý deň, potrebovala by som radu od skúsených mamičiek, ktoré majú veľmi citlivé, hanblivé a nadané dieťa. Mám 3,5 ročného syna, ktorý je veľmi citlivý. Čítam tu vaše skúsenosti, no zväčša opisujete už staršie deti a ich prejavy. Prosím vráťte sa do obdobia veku môjho dieťaťa a opíšte aké boli.

Som hrozna mama alebo mam hrozne dieta?

07. 10. 2011 - 10:07, od Libusa

Ahojte,
mam pocit ze som ta najhorsia mama,lebo stale vrieskam na mojho 3,5rocneho syna.Hrooozne ma vytaca,je vzdorovity alebo sa dokola sklebi.Vobec ma neposlucha ale robi mi na truc a je tvrdohlavy,vydupe si svoje aj ked by mal dokola cely den opakovat ze chcem napr.to ci ono.Nic nepomaha.Ja som doslova casto na infarkt z neho!



Zháňam knižku

04. 10. 2011 - 22:53, od eva m

Milé dievčatá,
zháňam pre dcéru knižku od S. Towsend - Tajný denník Adriana Mola.
V kníhkupectvách nie je a v mojich osvedčených antikvariátoch tiež ani kus.
Ak vám niektorej "zavadzia" v poličke, rada ju kúpim.

nanič mama

30. 09. 2011 - 22:44, od zitka

Som chronicky unavená . Nevládzem a som veľmi ubolená a ospalá. Nič neide podľa mojich predstáv. Robím veľa nezmyselných chýb, často sklamem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama