Dostali sme s dcerkou vsi. v lekarni som nakupila rozne pripravky, ale nic nie je ucinne. poradili mi petrolej na hlavu a vycesat ich. vraj za dva dni ostanu uz len lupiny. tak to idem vyskusat. pozna niekto aj nieco iné, učinné?
Ahojky, isty cas sem chodim a celkom ma tieto stranky zaujali. Mám doma uz 5 tyzdnove dievcatko..je to krásne byt maminou..rada by som poznala nejake maminy, ktore maju podobne stare...teda vlastne mladunke deticky.
Ahoj dievčatá. Dnes som tu po prvýkrát. Je to super stránka Som mama 5 ročného chlapčeka, manželka aj pracovníčka. Problém je to, že nestíham nič z toho poriadne. Som neustále v jednom kolotoči, aj túto stránku som stihla navštíviť len vďaka OCR.
Počula som, že vraj v piatok sa začínajú v Košiciach Vianočné trhy, rozsvietenie vianočného stromčeka a že dokonca príde aj Mikuláš. A tak som sa v tento deň rozhodla pre záškoláctvo.
Už istú dobu na nove bežia spoty apelujúce na svedomie vodičov. Najviac ma ako mamu zasiahol spot, kde mama svojú dcérku v aute nedá do autosedačky, ktorú má vedľa seba, ale dieťa drží na rukách s tým, že veď idú v podstate len za roh.
Sniežik poletuje...Dievčatá, aj u vás je sneh?Ráno o 5 hod.som vstala,pozerám, že je akési svetlo-dáko bielo.Pozriem z okna a všade snehu a ešte si aj veselo poletoval.Najmladšia dcérka 9 ročná sa velice vytešuje a už chce íst ,,stavat snehuliaka,
Ahojte, nie som síce ešte bohužiaľ mama , ale priateľ má sedemročnú dcéru a chceli by sme jej kúpiť nejakú zaujímavú knihu, aby sme ju pritiahli k čítaniu
Chcem sa s vami poradiť s mojim veľkým problémom.
Rozviedla som sa v r. 2001 po takmer ročnom manželstve. Zostala mi
ročná dcérka, s ktorou som bola sama takmer 2,5 roka. Zaľúbila som
sa, druhýkrát vydala a v r. 2004 sa mi narodil synček. Manželstvo máme