reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

VŠI

06. 01. 2009 - 12:48, od patka27

Dostali sme s dcerkou vsi. v lekarni som nakupila rozne pripravky, ale nic nie je ucinne. poradili mi petrolej na hlavu a vycesat ich. vraj za dva dni ostanu uz len lupiny. tak to idem vyskusat. pozna niekto aj nieco iné, učinné?

:)

14. 12. 2008 - 20:46, od janula85

Ahojky, isty cas sem chodim a celkom ma tieto stranky zaujali. Mám doma uz 5 tyzdnove dievcatko..je to krásne byt maminou..rada by som poznala nejake maminy, ktore maju podobne stare...teda vlastne mladunke deticky.


reklama

Čo vy na to ?

03. 12. 2008 - 14:33, od len ja

Ahojte všetky naničmamy! Na NM chodím už dlhšie, ale najmä čítam, veľmi sa nezapájam. Až dnes som natrafila na takýto úryvok :

potrebujem klon

03. 12. 2008 - 14:01, od mandy

Ahoj dievčatá. Dnes som tu po prvýkrát. Je to super stránkaTlieskam Som mama 5 ročného chlapčeka, manželka aj pracovníčka. Problém je to, že nestíham nič z toho poriadne. Som neustále v jednom kolotoči, aj túto stránku som stihla navštíviť len vďaka OCR. Smútok

Vianočné trhy

03. 12. 2008 - 11:53, od bettty

Počula som, že vraj v piatok sa začínajú v Košiciach Vianočné trhy, rozsvietenie vianočného stromčeka a že dokonca príde aj Mikuláš. A tak som sa v tento deň rozhodla pre záškoláctvo.

Spot, na ktorý nemôžem nemyslieť

26. 11. 2008 - 04:08, od martinaj

Už istú dobu na nove bežia spoty apelujúce na svedomie vodičov. Najviac ma ako mamu zasiahol spot, kde mama svojú dcérku v aute nedá do autosedačky, ktorú má vedľa seba, ale dieťa drží na rukách s tým, že veď idú v podstate len za roh.



Zima,zima tu je

22. 11. 2008 - 09:17, od OLIVIA

Sniežik poletuje...Dievčatá, aj u vás je sneh?Ráno o 5 hod.som vstala,pozerám, že je akési svetlo-dáko bielo.Pozriem z okna a všade snehu a ešte si aj veselo poletoval.Najmladšia dcérka 9 ročná sa velice vytešuje a už chce íst ,,stavat snehuliaka,

Kniha pre dievča

19. 11. 2008 - 10:21, od axinka

Ahojte, nie som síce ešte bohužiaľ mamaPlačem , ale priateľ má sedemročnú dcéru a chceli by sme jej kúpiť nejakú zaujímavú knihu, aby sme ju pritiahli k čítaniu

Výchova dcéry po rozvode

17. 11. 2008 - 15:00, od Genka

Ahojte všetci.Kvietok

Chcem sa s vami poradiť s mojim veľkým problémom.
Rozviedla som sa v r. 2001 po takmer ročnom manželstve. Zostala mi
ročná dcérka, s ktorou som bola sama takmer 2,5 roka. Zaľúbila som
sa, druhýkrát vydala a v r. 2004 sa mi narodil synček. Manželstvo máme

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama