reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

JANUÁR A JA

09. 01. 2007 - 09:47, od lienka

Neviem, čím to je, no január vníma moja duša ako mesiac tmavých tónov.
Vtedy najviac na mňa doľahne akási ťažoba. Nutné povedať, že racionálne vzato nemá prečo! Ale i tak si ma stále nájde. Vplaziac sa popod dvere sa mi usadí na duši, prevŕta mi hlavu myšlienkami o ktoré nestojím.
Zisťujem, že sa vlastne nemám na čo tešiť!
Vianoce sú fuč a leto ďaleko! Listujem kalendárom snažiac sa naladiť na niečo príjemné, no nič neprichádza. Vidím len, že dovolenkové dni mám vyčerpané, že január má neskutočných 22 pracovných dní, ktoré treba odmakať! Že prachy sú fuč a do výplaty ďaleko! Samá černota...


reklama

vymena manzeliek

15. 12. 2006 - 21:46, od Childuska

Vyhlasujem konkurz na manzelku, ktora by si to so mnou vymenila.
Po troch mesiacoch neustaleho obskakovania rodinky som zdvihla kotvy a nanutila som sa do partie sestre a jej kamoske.
Maju po osemnast, skvele... mat tie problemy nastrocnych.
Ale len som tak oci otvarala, ako som ohlupla na tej slavnej materskej.
O nicom nemam prehlad, jedina tema co mam je deti a muz... slava, tym osemnastky neohurim.
A ako strasne som vyzerala medzi dvomi krasnymi pestovanymi slecinkami, ktore si denno denne kremuju tvar, udrzuju postavu vo fitnesse, jedia delenu stravu, zeleninu na vsetky mozne sposoby a ziju zdravy zivot...

Ako mi PMS zachranilo reputaciu.

13. 12. 2006 - 11:19, od apolienka

Minule mi mužíček stikútal od smiechu do telefónu... Rozprával sa so svojimi kolegami o ich priateľkách a manželkách a ženských stavov, čo majú tak cca týždeň pred. Už sme tu aj my na Naničmame mali dišputu na tému PMS. Ale skôr z našej strany... Ale mužíček od toho rozhovoru v práci, keď zistil, že nie som nenormálna (dokonca som asi v očiach jeho kolegov vyšla na rebríčku pms najmenej nebezpečne) sa ku mne tutulíka ako za starých dobrých čias, dokonca po večeroch aj šampanské otvára bez dôvodu. Takže ďakujem za chlapské tlachanie o nás babách. Občas aj páni potom zistia, že nemajú doma nič exotické a zvláštne, prípadne úplne nezvládnuteľné. Úsmev



Štrikovanie - spôsob ako meditovať

06. 12. 2006 - 11:48, od maja11

Keď som na túto stránku chcela napísať niečo o sebe, zamyslela som sa aj nad tým ako je to s mojimi koníčkami.
Popri varení, pečení, upratovaní, praní, žehlení a neviem čom ešte občas stíham aj štrikovať. V posledných rokoch síce veľmi zriedkavo, ale predsa.
Nedá mi teda nenapísať aspoň stručný výcuc z jedného článku, ktorý poukazuje na to aké sme my žienky dokonalé.:-}
Človek pracujúci hlavou potrebuje občas tento pracovný nástroj vypnúť. Nielen preto, aby si hlava oddýchla, ale i preto, aby sa myseľ mala možnosť odtrhnúť od reality a len tak poletovať od nápadu k nápadu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama