Napriek tomu, že tento rok sa nám zimucha kdesi zabudla (vraj už úraduje kdesi v Tatrách, no tu na dolniakoch to ešte zimu stále nepripomína...), mňa i tak zmohol zimný spánok medveďa. Huňatí kolegovia z hôr sa síce sťažujú, že spánok tohto roku nie je taký pokojný a hlboký ako vlani (snáď ich už zakryla snehová perina a pospinkajú si), ja sa však nesťažujem. Vďaka Bohu, môj spánok je hlboký, hlboký, pokojný a prerušiť ho nemôže nič. Aj dni prežívam v akejsi alfa-hladine. Mrákoty zvládam za pomoci kávy a vytešujem sa, že čoskoro príde jar (a akoby naschvál, "Snehovi" visia nohy...)