ahojte, všetky ženy, ktoré ste na internete hľadali pomoc ohľadom stavu - PMS. posledné maily situáciu zľahčili, ale je to problém celej rodiny, keď nastanú moje dni. vlastne ešte tak 5 dní pred tým. stavy úzkosti, strachu, panika bez opodstatnenia, to som nepoznala tak 5 rokov dozadu. fyzické bolesti mi ustúpili, psychiku mám na dne. mám 37 rokov a už nechcem mať deti, tak čo mi poradíte. antikoncepciu užívam takmer 16 rokov a moje hormóny sú už asi totálne modifikované.???????????????????????????????????
tak teraz sršte humorom