reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

PMS EXISTUJE

02. 10. 2006 - 10:16, od lora

ahojte, všetky ženy, ktoré ste na internete hľadali pomoc ohľadom stavu - PMS. posledné maily situáciu zľahčili, ale je to problém celej rodiny, keď nastanú moje dni. vlastne ešte tak 5 dní pred tým. stavy úzkosti, strachu, panika bez opodstatnenia, to som nepoznala tak 5 rokov dozadu. fyzické bolesti mi ustúpili, psychiku mám na dne. mám 37 rokov a už nechcem mať deti, tak čo mi poradíte. antikoncepciu užívam takmer 16 rokov a moje hormóny sú už asi totálne modifikované.???????????????????????????????????
tak teraz sršte humorom

Nepríjemná skúsenosť...

26. 07. 2006 - 09:14, od lienka

nebezpecnyDnes, cestou do práce som mala nepríjemný zážitok... Chcem sa s vami podeliť a spýtať sa, či aj vám sa niekedy niečo podobné stalo. Chodievam do práce pešo-mám to tak 15-minút z domu, pred 7.00. V každom čase, v lete v zime. Prechádzam kúsok po hlavnej ceste, potom si to skrátim okolo jedného učilišťa, úzkym prechodom okola plechového plota a idem pomedzi obývané domy na uličku, kde sú v starých domoch väčšinou malé firmy. Dnes mi pri plote vošiel znenazdajky do cesty muž.

Predmenštruačný syndróm.(PMS)

24. 07. 2006 - 09:57, od lienka

kvapkaZ rôznych zdrojov-časopisov som sa dočítala, že :
Predmenštruačný syndróm je súbor subjektívnych ťažkostí približne u pätiny až polovice žien v období 14 až 7 dní pred menštruáciou. Pod predmenšturačný syndróm sa zaratáva až 150 rozličných prejavov, ktoré môžu ženu v rôznej intenzite a počte zasiahnuť v tomto období a zmiznú v prvý, alebo druhý deň krvácania.


reklama

Ako zvládať svoje krízy???

23. 07. 2006 - 20:00, od Childuska

No dievčatá, či žienky, maminky...
Neviem, či idem tou správnou cestou ako riešiť svoje problémy s manželom, manželské krízy...
Začala som sa venovať ezoterickej literatúre. Nedoviedli ma k nej síce krízy s polovičkou, paradoxne ma k tomu podstrčila tragická smrť môjho najobľúbenejšieho bratranca...
Neviem či z Vás niekto čítal, či číta Lazereva a jeho Diagnostiku karmy...

Od pozitívneho myslenia k syndrómu vyhorenia

21. 07. 2006 - 20:44, od Kamila

unavenyChystala som sa napísať článok o pozitívnom myslení. Ale pri hľadaní informácii o tomto fenoméne ma chytila taká depka, že som pre istotu zmenila tému. Moje problémy určite nespôsobil pokus o spracovanie pre mňa dosť nezvyklého námetu, ale všetko ostatné. Stav mojej duše ma podstatne bližšie k syndrómu vyhorenia ako k pozitívnému mysleniu.

Naše Lojzko

14. 06. 2006 - 22:52, od Kamila

Včera večer uťahaná po celodennom motaní sa bo byte som už uvažovala o spaní, keď sa na Skype ozvala najmladšia sestra z krajného západu. Po chvíli sa pridala aj druhá z bližšieho východu. A tak sme my tri rozoberali jedna cez druhú a tretiu, každá inú tému až sme skončili pri jedinej. Skúsim ju vysvetliť, naše polovičky to dodnes nechápu. Bolo to cca pred pätnástimi rokmi, keď sme sa stretli my tri po dlhšom čase pri kuchynskom stole. A došli sme k téme, že Lojzko, naše teľa, je priviazané za plotom. Už ani neviem ktorá nijak nechápala aké vojsko nám to stojí v záhrade.



Vodičák mi dal krídla

18. 05. 2006 - 17:32, od Kamila

AutoTrinásť rokov som tvrdila, že nikdy v živote nebudem šóférovať. Myslela som si, že nezvládnem žiadnu kritickú situáciu, že budem zmätkovať ... Až prišli manželove týždňovky, pred domom mi stálo auto, ale ja som bola bezmocná. Rovnako zúfalá som bola kým som manžela ukecala, aby šiel so mnou na nákupy. Povedala som si dosť, tridsaťtri rokov, najvyšší čas spraviť si vodičák.

Smiem prosiť?

23. 04. 2006 - 21:29, od Kamila

Asi pred rokom sa mi podarilo prvýkrat vidieť film Smiem prosiť, na ktorý som sa veľmi tešila. Originál znie Shall we dance, v hlavných úlohách hrajú Richard Gere, Jenifer Lopez a Susan Sharandon. Chcela som si ho pozrieť v kine, ale podarilo sa doma a určite stál za to.

Modrý pondelok

23. 03. 2006 - 19:05, od Kamila

Naozaj neviem kto vymyslel výraz Modrý pondelok a čo ním chcel povedať, ale mne sa vždy pri tomto spojení vybaví dámska jazda. Nemusí ísť práve o vymetanie nočných barov, ale skôr o stretnutie pri káve a dôverné rozhovory o našich deťoch, každodenných starostiach a radostiach, o našich snoch a holej skutočnosti.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama