reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

My, úspešné a milované.

11. 11. 2006 - 09:30, od s.monika

pokúsim sa novú rubriku, pretože na zaskočil ohlas na "Ako sa stať milionarom". Trošku sa už poznáme a našla som tu skvelé ženy, ktoré síce majú všetky ponorku a potrebujú sa z nej trochu vyrozprávať, ale všetky sme stále plné síl a schopné začínať od začiatku, čo sa týka kariéry.
TAKMA NAPADLO:
pomožme jedna druhej, napíšme svoje nápady, čo by sme chceli.
Mňa, pretože sme doma a všetky chatujeme, vytvoriť si vlastné stránky. Len neviem, na akom princípe to vlastne funguje, aby to niečo hodilo.....hm, na škole som sa učila na T602 a windows bol dlho pre mňa neznámy svet, kým som nebola prinútená ho začať používať. Kamilka mi ale slušne vysvetlila, že si to predstavujem ako Hurvínek válku, ale,možno ak budeme konzultovať s kdekým...


reklama

SOM S MILOVANOU OSOBOU A PREDSA SAMA

04. 11. 2006 - 01:29, od BIBIANA

AHOJTE!VOLAM SA BIBIANA MAM 28 ROKOV SOM Z PRESOVA ALE MOMENTALNE ZIJEM VO FRANCII.MOZNA MEDZI VAS NEPATRIM LEBO NIESOM ZATIAL ANI MAMINKOU ANI MANZELKOU,ALE KED SOM NADABILA NA TUTO STRANKU BOLA SOM STASTNA ZE SOM NASLA TAKE SUPER ZIENKY A HLAVNE INTELIGENTNE.UZ DLHO SURFUJEM PO NETE A HLADAM NEJAKE NORMALNE SLOVENSKE STRANKY A KONECNE...VELMI MA ZAUJALI VASE CLANKY A PRISPEVKY.SO SVOJIM PRIATELOM SME SPOLU 4 ROKY ALE SPOLU ZIJEME ROK.VELMI HO LUBIM ALE...



Tak toto ste chceli? (autor neznámy)

23. 10. 2006 - 16:07, od Kamila

Niekto nepríhlasený to napísal medzi výroky. Ako výrok je to veľmi dlhé tak som to vložila tu. A Tu môžete aj vyjadriť svoj názor.

# Je 6 hodín ráno. Budík neprestáva zvoniť a ja nemám síl ani hodiť ho o stenu.
# Som v koncoch. Keby som tak mohla dnes neísť do práce. Chcem zostať doma,variť,počúvať hudbu, spievať si... Hocičo, len nemusieť vyliezť teraz z postele a naštartovať ďalší deň.
# Chcela by som vedieť, kto to bola tá striga, matka feminizmu, ktorá mala ten nešťastný nápad zrovnoprávniť práva žien a prečo to spravila nám, čo sme sa narodili po nej.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama