reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Prázdniny-nostalgické spomienky

03. 07. 2007 - 14:48, od Kamila

Hurá prázdniny sú tu! Aspoň školáci sa môžu vytešovať koľko do nich vojde. Pre nás mamičky na materskej dovolenke, veľké zmeny nenastali, akurát nás čaká menej rozvážania a viac varenia. Zamestnané mamy zrejme riešia každoročnú dilemu, kam s deťmi okrem pár dni dovolenky. Mám pocit, že počas prázdnin sa všetko tak trochu spomalí, upokojí ... poďme si trochu pospomínať. Aké sú vaše najkrajšie spomienky na prázdniny, či už z obdobia detských liet, alebo dovolenkových lások, prípadne dospeláckych neopakovateľných zážitkov.

Mas problem? Napis do Mladych Rozletov..

28. 06. 2007 - 11:06, od eifelovka

Tak toto ma napadlo vcera v autobuse, ked sa na mna zacal uskrnat jeden zaspineny chlapik.. Kedysi sme si to ako detska hovorili.. teraz som len skaredo zaganila na dotycneho a otocila hlavu na opacnu stranu.. Rovnaka veta ma vsak napadla, ked som prisla domov a uvidela moju polovicku.. na sebe mal biele nohavice, take “vychadzkove”, na vecerne randenie.. a on si ich vcera rano dal do roboty Prekvapenie Skoro som odpadla, kedze moja polovicka je obcas nutena ist aj do vyroby a tym padom do fabriky..


reklama

Trochu blbý deň

26. 06. 2007 - 14:36, od Marty

Mala som vedieť, že to bude blbý deň, už keď som si ráno okydala biele nohavice paradajkou. A nevychádzať celý deň z domu. Ale som objednaná do Lekárskej kozmetiky, navyše som nahovorila kamošku Moniku, aby išli s malou s nami na výlet.

Ako ma návšteva pred PMS zachránila

11. 06. 2007 - 08:50, od Kamila

Už som tu dávnejšie spomínala moje zážitky s opätovnými pokusmi s hormonálnou antikoncepciou. Prvý mesiac bol veľmi zlý, bola som zlostná pomaly štyri týždne, neskôr už len dva dni pred menštruaciou. Celkom som sa potešila, že sa môj Predmenštruačný syndróm pri hormonálnej antikoncepcii skrátil z týždňa na dva dni. Lebo PMS mi pri deťoch, nevyspatých nociach a nekonečnej dobe doma dával intenzívne zabrať nielen mne ale aj môjmu okoliu. Vtedy zvyknem byť nielen zúrivá, ale ja besná.



Depka

16. 05. 2007 - 18:31, od filipka

I.
Dnes som počula, že som vraj tvoje dieťa Bože.
Videla som už božie dieťa? To šteňa, čo chrúme odrobinky zo stola svojho Pána? Ten niekto, kto toľko domŕza, až mu Pán jednoducho dá čo chce? Je to ten, čo si nerobí ťažkú hlavu, čo bude jesť a čo si oblečie a Pán sa oňho stará? Takto vyzerajú tvoje deti Pane? Tož, ja som asi najbližšie tomu šteňaťu.

Účes a šok

02. 05. 2007 - 19:59, od Elena

Od dcéry som dostala poukážku do salónu v hodnote 500,- Sk, vraj choď sa skrášliť. Okrem kaderníčky je tam pedikúrka,manikúrka a kozmetička. Rozhodla som sa pre kaderníčku, stejne som potrebovala ostrihať. A tak som dnes šla. Okrem strihania som sa rozhodla dať si vlasy aj zafarbiť a spraviť melír. Keď už, tak nech som komplet. Mojej kaderníčke u nás na sídlisku chodím asi tri krát do roka zostrihať vlasy na krku za stovku, vrch hlavy si inak strihám sama a aj si ich farbím, takže ceny nepoznám. Kaderníčke som vysvetlila čo a ako chcem a ona sa pustila do práce.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama