reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Klicka

17. 04. 2007 - 08:53, od eifelovka

Kedze som daleko a nemozem Ti osobne zazelat vsetko naj k tvojim narodkam, rozhodla som sa takto.. Tolko by som Ti toho priala a tolko by som Ti toho darovala, ved vies Veľký úsmev dufam, ze Ti postaci, ze Ti veci, ktore Ti chcem darovat ukazem vo vykladoch Veľký úsmev


reklama

Deň "NIE"

20. 03. 2007 - 10:02, od eifelovka

Uz dlhsie trva moje obdobie, kedy sa viac veci kazi ako nekazi a vcera som to zavrsila.. nikdy by som si nepomyslela, ze ludia mozu mat vyslovenu smolu "alla ucetni Fantozi" z toho filmu, ktory u nas bezal, ked som mala asi 14.. vcera sa mi zdalo, ze ten jeden jediny oblacik mracik, ci vlastne oblacisko, z ktoreho mi na hlavu prsi je prave nadomnou a mojou polovickou.. uz minuly tyzden sme si kupili mikrovlnku, ale ako vzdy sme si vybrali model, ktory samozrejme v danom obchode mali, ale len vystaveny, vsetok tovar uz bol totiz predany.. tak nam trvalo asi tyzden, kym sa nam podarilo mikrovlnku kupit..



ŠOK!

16. 02. 2007 - 13:12, od Vierik

Som zbrklá, ale dnes som to takmer prehnala...

Švagriná s malou odišli do mesta a nezamkli za sebou vchodové dvere.

Trčala som na naničmame ale vyduril ma od PC pocit neefektívného trávenia času, nakoľko mi spoza chrbta vykúka hora neposkladaného prádla. Začala som tým, že aj keď už je síce trištrvte na dvanásť, idem sa osprchovať. Malý spí, no pre istotu som si nechala otvorené dvere na kúpeľni - keby plakal, nech ho počujem... Ledva som zastavila vodu, počujem zvoniť zvonček. Isto - iste pošťák. O dva roky mladší chalan s ktorého bratom som chodila do základnej školy. Poznáme sa - srandista.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama