Cottage na slano

Pridal/a dasa_

Možno ste aj vy milovníkom cottage. Veľa bielkovín, primerane tuku, málo sacharidov. Ideálna potravina v rôznych dietných režimoch. Alebo pre niekoho životný štýl. 

Cottage na slano - recept
Porcie
Porcie
Zdrojzákutia internetu
Čas prípravy
2 minúty
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
2 minúty

Ingrediencie

Treska cottage:
90gramovcottage cheese
1polievková lyžicatreska v majonéze
Horčicový cottage:
90gramovcottage cheese
1kuskyslá uhorka
1čajová lyžičkahorčica

Inštrukcie

Ak sa vám zdá obyčajné cottage už nudné, skúste malú zmenu. Možno nájdete sú svoju naj kombináciu. Alebo sa podelíte s tou svojou.

Každý národ má svoju legendu. Pre mnohých z nás je to Treska v majonéze a Horalka. Dokážeme viesť dlhé spory, či tá žilinská alebo košickáÚsmevÚsmevNie vždy je však dobré zjesť celé balenie.

Postup: 

Asi by som to ani nemala nazvať recept, len drobné vylepšenie. Do pol balenia cottage syru zamiešajte 1 polievkovú lyžicu obľúbenej tresky v majonéze. Samozrejme, aj opačná cesta môže byť, keď balenie šalátu obohatíte aspoň o pár lyžíc syra. Už len k tomu nezjesť rovno 5 čerstvých rožkov Veľký úsmevVeľký úsmev

Druhá možnosť pripomína vzdialene vlašský šalát. Ale len vzdialene Pohoda. Kto chce trochu jemnejšie, treba kyslú uhorku nastrúhať. Potom len pridať lyžičku horčice a celé zamiešať. Vďaka horčici a kyslej uhorke už nie je potrebné žiadne ďalšie ochutenie.

Vaše hodnotenie: Žiadne
2.05263
Priemer: 2.1 (19 hlasy)

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok