Môj manžel by si chcel osvojiť môjho 7 ročného syna. Bio otec s tým nesúhlasí, dal len súhlas na zmenu priezviska. Momentálne je vo väzení, výživné platí len na príkaz exekúcie, predtým nie. O syna sa nezaujímal, až teraz chce súdnou cestou nariadiť, aby mu chodili správy o synovi a to len na radu kurátora, lebo mu to vraj pomôže dostať sa von z väzenia skôr.Syn ho nepozná, od 1 roku ho vychováva môj manžel a majú veľmi vrúcny vťah. Ako mám postupovať a mám vôbec šancu, aby bolo otcovstvo zrušené??