Blogy používateľa all

Je to zvláštny pocit

06. 10. 2017 - 11:58, od Kamila

Dnes nám začína ďalšie stretnutie, skalných naničmám, artmám a cukrárok...  Po dlhých rokoch, a snáď skoro dvadsiatke našich dostaveníčok, sedím doma, namiesto aby som bola na mieste strtetnutia blízkeho druhu úžasných žien. Zopár inštrukcii som zaslala ešte po telefóne ...  zajtra večer dôjdem aspoň na chvíľu nakuknúť,  potrebujem dobiť baterky...Verím, že dievčatá si to užijú.Úsmev

Strata dcery ... neskutocna bolest

20. 09. 2017 - 16:14, od desa
Ahojte mne tohto roku 22.8.2017 zomrela dcerka ,25.8.2017 mala mat predposledne skusky a na september maturity,ako fotograf .Tak mlada zomrela ,ked som ju vychovala,zomrela pri autonehode ako spolujazdkyna ,v decembri mala mat 21 rokov,23.12.Tak nas to zasiahlo citovo,a este braceka 14 rocneho.Neni minutka ,neni den ked by som na nu nemyslela,placem a pytam sa preco ,preco ....:-( :-(neviem sa stym vyrovnat,asi uz nikdy.. lubim ta Daisy Rowe navzdy budes moja.

Materska dovolenka

20. 09. 2017 - 12:49, od Sofia25
Mozte mi poradit co znamena ak mi gynekolog napisal do tehotenskej knizky ze nastupujem na matersku od 12.10.2017 a porod mam 2.12.2017 ? Mam tomu chapat tak ze v Novembri uz dostanem rodicovsky prispevok ? Tych 213,20 e ? Dakujem
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama