Aspoň pre mňa, vždy koncom prázdnin. Ani neviem či je to nadšením, že končia horúčavy, či prázdniny abo postavením mesiaca a planét ..., abo už ozaj s úrodou dozrieva voľačo aj v mojej hlave.
Už som vypratala skrine, dvom deťom, viac ich momentálne doma nie je.
Ale vytriedené oblečenie od staršej devy, u mňa čaká na odvoz už skoro dva mesiace.