Blogy používateľa all

V rannom opare

18. 10. 2017 - 18:18, od Kamila

Plným priehrštím si vychutnávam babie leto či nádhernú jeseň. Dnes pre zmenu po ránu, keď sa pomaly dvíhal opar z údolia. Mala som to aj s uvítacím výborom. Úsmev

Hamburger

15. 10. 2017 - 11:42, od dasa_

Neviem, či toto bude ten najlepší príklad toho, ako všetko zlé môže byť na niečo dobre Chichocem sa

Pred časom som tu riešila problém, ako správne pripraviť fašírky, alebo ak chcete hamburger.

Dostala som mnohé rady, postupne ich skúšam.

Zároveň som ale prišla na to, že ja vlastne ani neviem, ako to má chutnať. A tak som sa rozhodla, že budem testovať.

Ach jaj... domáce úlohy.

11. 10. 2017 - 19:15, od anjeli

Prišla som nato už kedysi a dnes sa mi to potvrdilo... domáce úlohy nedostávajú naše deti, ale ich rodičia. Aspoň u nás to tak vyzerá z času na čas. Alebo moje deti nie sú také kreatívne, aby vymysleli napr. 10 prirovnaní, zato ich mama /čiže ja Hambím sa/ áno a niekedy až príliš.

Hymna

08. 10. 2017 - 20:02, od Alena7

Tak naši "sokoli" dnes zase hrajú futbal a samozrejme, v telke priamy prenos. Manžel pozerá,  a  pridala som sa len na úvod, popočúvať hymnu - lebo Maltskú teda fakt nepoznám. Mlčím

A znova o knihách

07. 10. 2017 - 11:15, od dasa_

O knihách sa tu myslím bavíme celkom často. Minimálne prd Vianocami.

U nás sme zaviedli taký zvyk, že vždy píšeme Ježiškovi, aké knihy by sme radi. A potom sa 24. odpájame a čítame. Kľudne dve, tri knihy naraz. Užívame si to.

Ja si vždy aspoň pol roka dopredu vyberám, čo by som chcela. Knihy prečítam a potom zvyčajne putujú. Niektoré si nakoniec nechám, čítam opakovane. Niektoré darujem, občas sa mi niečo z túlačiek aj nevráti.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama