Už niekoľko dní sa budievam na stuhnutý krk a boľavý chrbát a tupú bolesť v zátylku a presne viem, že takto sa mi odpláca stres, ktorý si nechávam prenikať pozvoľne do života. Nie je to viditeľné, hmatateľné, nie je to jeden veľký problém... sú to stovky malých problémov, ktoré sa mi bodavo dostávajú pod kožu. Ja si za to môžem sama... neselektujem, nevyraďujem "blbosti", ktoré nijako neovplyvním len sa tým zbytočne trápim, nechám si na seba nakladať a nakladať, kým sa nezačnem budiť s mojimi známymi bolesťami a už viem, že je zle-nedobre.