Blogy používateľa all

Začalo to tak nevinne

28. 08. 2017 - 09:58, od Kamila

Chcela som nájsť v obývačke nové, lepšie miesto svojmu pracovnému stolu. Aby sa mohol stahovať, potrebovali sme presunúť jeden obrovský izbový kvet, či skôr strom, s kvantom lístočkov. Keďže naň padá celý rok prach, padol návrh, že ho vonku osprchujeme. Také veľké čudo presunúť, nás donútilo snáď po roku otvoriť veľké francúzske okno, aby sme zistili, že v jeho útrobách straší kvantum skapatých lienok. Vytiahol sa vysávač. To už by aj okno bolo treba umyť. Záves a záclonu vyprať a keď už, tak zopakovať proces so všetkými oknami v obývačke a sú štyri. Paradzina, nech žije nedeľa.

pomoooc vši

25. 08. 2017 - 20:40, od NajMamamojichdeti

prosim vas pomožeteni zo všami moja dcerka mala vši ich sme sa už zbavili ale ma moc hnid všivak nemame a s inakšimi hrebenmi to nejde prosim pomožete mi 

Príhody psa a skúsenosti II.

22. 08. 2017 - 16:41, od dasa_

Pred časom som pravidelne 2x do týždňa chodila ulicou okolo gymnázia u nás v meste. Za plotom bol krásny pes so smutnými očami. Ušla mu loptička do ulice. To som si myslela. Tak som mu ju hodila. On sa nadšený za ňou rozbehol. A čuduj sa svete, znova mu unikla za plot.

Keď som išla najbližšie okolo, zase na prázdnej ulici loptička. Celé sa to opakovalo.

Chcem zachrániť svet a ničím samu seba.

21. 08. 2017 - 16:21, od anjeli

Už niekoľko dní sa budievam na stuhnutý krk a boľavý chrbát a tupú bolesť v zátylku a presne viem, že takto sa mi odpláca stres, ktorý si nechávam prenikať pozvoľne do života. Nie je to viditeľné, hmatateľné, nie je to jeden veľký problém... sú to stovky malých problémov, ktoré sa mi bodavo dostávajú pod kožu. Ja si za to môžem sama... neselektujem, nevyraďujem "blbosti", ktoré nijako neovplyvním len sa tým zbytočne trápim, nechám si na seba nakladať a nakladať, kým sa nezačnem budiť s mojimi známymi bolesťami a už viem, že je zle-nedobre.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama