Blogy používateľa all

Priala by som si byt aspon trochu kludnejsia, rozvaznejsia, dospelejsia

08. 06. 2009 - 10:46, od laura05

Ahojte, prisla som z krvi a do zajtra budu vysledky. Dnes po ceste z mesta som v aute mala cas premyslat tak trochu viac v klude- o sebe. Uvedomila som si, ze by som si priala byt trochu iny clovek. Priala by som si byt rozvaznejsia, kludna, vyrovnana, pokojna mozno povedat dospelejsia? Mam za dva mesiace 30 rokov a som chodiaci plašan. Cely svoj zivot som ubehana, taky chodiaci rychlik co sa stale stresuje aj ked nemusi, co je stale v akomsi napati. Som taka chodiaca mina.

Druhy krat 90-dnova

08. 06. 2009 - 10:02, od Zany

Ahojte baby..............

Tak dnes som zacala druhy cyklus chudnutia s 90-dnovkou. Mesiac som mala lazo-plazo, ale este chcem schudnut, tak som znova zacala aj s kolegynou Gerti. Ako sa mate? Gabka, Addaa, JaraH? My sme totiz uz spolu raz chudli a niektore z vas uz aj nanovo zacali. Neozyvate sa. Co je s Vami? Dufam, ze sa ozvete, ved viete, ze spolu nam to ide lahsie.Tlieskam Áno

Vyšná Boca

08. 06. 2009 - 07:28, od Iwa

Ja viem, že mi to dlho trvaloooooooo... ale radšej neskoro ako nikdy. Tu sú fotky z Vyšnej Boce, neupravované, len trochu zmenšené, aby sa rýchlejšie naťahovali. Pôvodné rozlíšenie je 3840 x 2160 bodov, ak by niekto chcel niektorú fotku v takom rozlíšení, napíšte mi cez kontakt, pošlem.
http://picasaweb.google.sk/IwaKikova/VysnaBoca1#

Čo je nové

07. 06. 2009 - 21:53, od adus

Prišla som domov dosť "vyžmýkaná" - urobila som na otočku Budapešť a späť, ale závislosť je závislosť. Nebola som na stránke 3 dni - tak som nemohla inak, ako pozrieť, čo je nové.

narodila som sa pod nestastnou hviezdou

07. 06. 2009 - 19:02, od leni

Plačem moje mile nezname nerada obtazujem ale citim sa so svojimi problemami tak sama,zbytocna,nepochopena a tak sa ak dovolite trochu postazujem vam vo stvrtok mam sudne pojednavanie a uz pre ten termin nespavam asi mesiac.Pred dvomi rokmi som si bohuzial vzala pozicku od nebankovky a terazbojujem o vlastny byt.Pozicala som si 80000korun a mam vratit 300000.Naco,to vam poviem vychovala som sama styri deti som rozvedena rozviedla som sa pre muzov alkoholizmus a agresiu ked mal najmladsi syn jeden rok.Plati

Hádanka

07. 06. 2009 - 17:27, od ivet36

Tak si dnes rano popijam kavu a popritom mojmu najmensiemu Slnko citam z leporela hadanky ako:

Štekám, behám, zbieram silu,
nemám veru voľnú chvíľu.

Strážim dvor i celý dom,
aj tých, ktorí žijú v ňom.
Kto je to?

A moj pubertalny syn sa nakloni k nasmu bezzubkovemuSlnko a odveti:
No predsa NAŠA MAMAAAAA!

Ako sa to da zvladnut?

07. 06. 2009 - 12:53, od Slnieckova

Rozmyslam, aka som obcas sebecka... Som maminou dvom malym detickam-Natalka (2 roky) a Matko (1 rok). Obe boli planovane a velmi sme sa na ne tesili. No teraz som sa uz zacala tesit do prace, ze konecne pomozem nasmu rozpoctu a je to tu opat-som necakane tehotna. Velmi lubim svoje drobce, ale strasne sa bojim, ako zvladnem este jedno skvrna... Ved oni su taki aktivni a potrebuju tolko pozornosti.

Konečne aj trocha radosti

06. 06. 2009 - 23:00, od Chobotnička

Nebola som tu dlhšie, lebo mám kvôli krachu v práci čierne dni a riadnu depku.Prekvapenie Ale o tom nechcem, lebo o tejto smutnej kapitole dnešnej doby už sa tu popísalo dosť a syna mi neprijali do školy v BA.Má však ešte jednu šancu v druhej polovici júna na prijímačkách do PO. Ale konečne mám aj nejaký dôvod na radosť.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama