Chodil po kancelárii ako tiger v klietke. Nevšimol si, ako si jeho vyšportované telo s úľubou prezerá Nataša. Tá kombinácia jeho tučného konta po otcovi a snedej pološpanielskej krásy nenechávala chladných plno krások. Žiadna z nich by si nedovolila nedvihnúť mu mobil, veď tak túžobne čakali na jeho zazvonenie. Okrem Izabely! Tá jediná ho ignoruje.
Bola u mna na navsteve moja 5 rocna vnucka.Je velmi mila a rozumna.Z nicoho nic sa na mna pozrela a povedala mi,neboj sa babka,ked budes stara,ja sa o teba postaram,aby si nezahynula.....Povedala to tak uprimne a spokojne...velmi ju lubim(brokenheart) (brokenheart) (brokenheart)
ahojte,ani neviem ako začat.akosi mi ta beznadej zatemnuje mozog nedokažem mysliet prestavam zvladat vlastny život a ničím ho aj všetkym naokolo,nebyt mojích detí asi by už davno ukončila toto všetko z nazvom život.
Ahojte všetky nanič mamy. Som tu síce nový, ale niektoré už o mne čo to počuli. Som ten Tomáš z Nitry, o ktorom písala Lydusha asi mesiac dozadu v článku: A ze nasa mladez je skazena alebo o Tomasovi Áno, to som ja.
V zámke zaštrngotali kľúče. Bony krútiac chvostom ju vítal pri dverách. Asi ho Erik doviezol medzi tým, ako sa ona túlala mestom.
„ Ahoj, chýbala som ti? Chýbala. Poď sem, nevrť sa toľko. Čo to máš na hlave?“
Bony sa krúti šťastne okolo jej nôh. Smutné oči mu trochu zveseleli.
Izabel náhle napne. Nad okom Boniho sa týči tučný, nacicaný pijak.
Dnes som našla šťastie a chcem sa s Vami oň podeliť a poslať každej toľko, koľko ho potrebuje. Nebojte sa, je ho dosť pre všetkých, tak neváhajte a chytajte...letí priamo k Vám
Keď sa nemôžeme deliť o šťastie s druhými, je to len polovičaté šťastie.
našla som si túto stránku len včera.jednoducho som napísala do googlu svoj pocit a vyskočilo mi toto tu. čuduj sa svete, čítala som a čítala a cítila som sa zrazu lepšie.