Blogy používateľa all

Srdiecko...

06. 06. 2009 - 10:34, od tyjamy

Dalsi mily prispevok mojej 5 rocnej vnucky.Sedela na gauci a velmi sa sustredila na to,co povie,aby to nepoplietla.Povedala mi,Babka vedela si toto ?

Bolo to take mile....

05. 06. 2009 - 23:21, od tyjamy

Bola u mna na navsteve moja 5 rocna vnucka.Je velmi mila a rozumna.Z nicoho nic sa na mna pozrela a povedala mi,neboj sa babka,ked budes stara,ja sa o teba postaram,aby si nezahynula.....Povedala to tak uprimne a spokojne...velmi ju lubim(brokenheart) (brokenheart) (brokenheart)

nechty

04. 06. 2009 - 20:50, od ivetkaaaa

ahojte som na mateskej dovolenke a popri tom robim gelove nechty pozna niekto dobru znacku gelu lebo ten moj gel dost praska dakujem

Kúsok šťastia

04. 06. 2009 - 14:28, od nicebosorka

Dnes som našla šťastie a chcem sa s Vami oň podeliť a poslať každej toľko, koľko ho potrebuje. Nebojte sa, je ho dosť pre všetkých, tak neváhajte a chytajte...letí priamo k Vám Kvietok Slnko Bozkávam

Zlomené srdce
Keď sa nemôžeme deliť o šťastie s druhými, je to len polovičaté šťastie.

mama s chybami

04. 06. 2009 - 12:36, od Tintin

našla som si túto stránku len včera.jednoducho som napísala do googlu svoj pocit a vyskočilo mi toto tu. čuduj sa svete, čítala som a čítala a cítila som sa zrazu lepšie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama