Blogy používateľa all

Keď je psychika na prd.

04. 06. 2009 - 07:08, od bettty

Asi pred dvoma mesiacmi som písala príspevok o kamarátovi, ktorý sa zabil na aute. Mladý, šikovný a takto skončil. Bola to rana, no čas je najlepší lekár. Postupne sa s toho človek dostáva, hoci denno denne ide okolo toho miesta. A teraz ďalšia rana. Jeho dobrý kamarát nezvládol psychicky jeho smrť a doma sa pred svojou mamou odstrelil. BŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕPlačem . Tak isto, mladý, šikovný z dobrým zamestnaním.

Všetko najlepšie Mamamata

04. 06. 2009 - 00:35, od manny

Lenočka moja, všetko najlepšie k tvojim meninám. Veľa zdravia a šťastia. Nech sa ti splní všetko, čo si najviac želáš ty sama.Kvietok Torta
Mamamata naša milá
ja ti prajem k tvojmu sviatku,
aby si si krásne žila
k tomu dávam pusu sladkú.Bozkávam

Utorok, streda - Vahy, stvrtok, piatok - Skorpion

03. 06. 2009 - 17:08, od magic

Zase s krizikom po funuse Vyplazený jazyk Ospravedlnujem sa, drobcica mala 40 teploty tri dni po sebe, tak sme okolo nej behali, resp. ona okolo nas, lebo ju to tak nabudilo, ze bola zivotaschopnejsia nez kedykolek predtym. Teraz je uz chvalabohu zase v normale. S teplotou aj zivotaschopnostou.

2.6, 3.6. Utorok a Streda

Mesiac: pribuda
Znamenie: Vahy

Vztahy:

ivetka

03. 06. 2009 - 16:57, od ivetkaaaa

chcem aby mi niekto poradil ak je manzel situovany a chcela by som sa rozviest ako neprist o polovicu majetku

Vytrhnutý zub=mier na duši

03. 06. 2009 - 10:43, od Lilu

Ahojte naničmami! Asi sa čudujete na tom čudnom názve,ale pripadá mi to vhodné. Včera som sem písala pod názvom "Frajerka".Ďakujem vám všetkým za podporu. Možno je to banálne, ale veľmi mi to pomohlo. Možno len na istý čas, ale aj to je niečo. Dnes som si bola dať vytrhnúť zub. Bolo to strašnéPlačem . No prišla som na to,(možno pre niektoré z vás žiadna novinka), že tá fyzická bolesť je vlastne tak trochu liek na ubolenú dušu.

Dnešný deň...

03. 06. 2009 - 09:09, od Dreya

...nie je pre mnohých výnimočný...
Pre mňa áno...pred 75timi rokmi sa narodil môj otec...tento deň má takú zvláštnu vôňu...otec mi umrel, keď som mala rok, mesiac aj 5 dní...pamätám si len útržky, ako som stála pri stene a môj otec na mňa havkal...mama vraví, že to bolo tak 2 týždne pred jeho smrťou...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama