Ten dnešný deň je ozaj presne podľa toho, čo písala Magic v radách podľa lunárneho kalendára. Nechala som sa uniesť a zaplietla som sa do diskusie, ktorá vôbec nebola k veci. Zistila som, že som prišla o kopec súborov z môjho (služobného) počítača - skončilo to tiež nikam nevedúcim obviňovaním, kto za čo môže a kto nie. Prišla som o nohavice, ktoré majú sotva rok - vyšúchali sa mi až do diery,.... ďalej ani nebudem písať.
A ešte ma tu niekto obviní zo zbabelosti. Som si plne vedomá, že toto je reakcia urazeného malého dieťaťa, ale teda tu ma máte, udrite si, kto ste bez viny.