Blogy používateľa all

ako to bolo s nudizmom minuly rok?

02. 06. 2009 - 21:11, od dvojcata a ja

Ahojte dievcatka.
Casto sem chodim, ale viac citam ako pisem, lebo mam vela zanedbane, tak sa snazim dopatrat ako sa Vam dari a co mate noe. Ako same prve Vas chcem vsetky moc a moc pozdravit a dufam, ze mate len usmev na tvari a vsetko ca Vas kvari sa v dialke ako para strati Mrkám to bol pokus o rym Váľam sa od smiechu po podlahe

krásny deň

02. 06. 2009 - 14:32, od Katka0202

Práve sme prišli z prechádzky... ja i moja psia slečna....pomaly sme kráčali po našej zvyčajnej trase, poza rodinné domy popri Turci, keď moja psia slečna zbehla po schodoch okolo betónoveho "opevnenia" rieky a šla sa ako obvykle z rieky napiť... keď zrazu na schodoch podskočila a vybehla ku mne...niečoho sa naľakala, tak som sa šla pozrieť na to, čo vyľaká 5-mesačné labradorie dievčatko...na hladine plávali kačky, nežne sa spolu rozprávali, občas sa prihovorili lastovičkám prilietajúcim na hladinu naberať vodu do zobáčikov...

O odvahe

01. 06. 2009 - 20:13, od adus

Ten dnešný deň je ozaj presne podľa toho, čo písala Magic v radách podľa lunárneho kalendára. Nechala som sa uniesť a zaplietla som sa do diskusie, ktorá vôbec nebola k veci. Zistila som, že som prišla o kopec súborov z môjho (služobného) počítača - skončilo to tiež nikam nevedúcim obviňovaním, kto za čo môže a kto nie. Prišla som o nohavice, ktoré majú sotva rok - vyšúchali sa mi až do diery,.... ďalej ani nebudem písať.
A ešte ma tu niekto obviní zo zbabelosti. Som si plne vedomá, že toto je reakcia urazeného malého dieťaťa, ale teda tu ma máte, udrite si, kto ste bez viny.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama