Blogy používateľa all

Zalaskovana....

26. 05. 2009 - 21:30, od bigmama

Aj ked to nie je typicka letna laska, lebo trva uz takmer desat rokov Hambím sa Jémine, to uz bude desat rokov?!!! No, dobre, ale k teme.

moj subjektiivny pocit a naazor na jednu lekaarku...

26. 05. 2009 - 13:53, od fantika

dievcence dnes som sa neskutocne nahnevala..ale tak ze som si ponadaavala ako nejakyy kocis ci pohan,a voobec moj slovniik nepripomiinal daamu..Chichocem sa ale poporiadku..ako viete z predoslyych mojich priispevkov,tak opatrujem manzelovu babku,ale kedze mi zatial opatrovatelskee vraj nepatrilo tak som doma uuplne zadarmo...bolo mi povedanee ze tento rok sa menili zaakony a maam skuusit podat ziadost o opatrovatelskee znova..ale ze nech si zadovaazim co najviac diagnooz na papieri pre babku aby mi to vlas

Manzel a Manzelka (co zivot dal?)

24. 05. 2009 - 09:14, od Danat

Mlade dievca do sveta sa zobralo,
aby sa cudzi jazyk a somostatne zit naucilo.
V cudzine sa jej zapacilo,
a domov sa jej uz zpat ist nechcelo.

Jedneho dna sa rozhodla,
ze je cas aby si manzela nasla!
Svadba bola kratka,
nevesta, zenich a dvaja svedkovia.

Zo zaciatku im to klapalo,
lasky aj penazi dost bolo.
Po chvili manzela robota znudila
a tak vypoved z roboty sa vyrutila!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama