a tak som sa chcela pekne zobudiť......
otvorím očka, manžel automaticky siaha po diaľkovom ovládači, tak zatiaľ otváram ušká...správy...počasie...a je po nálade.
Samé negatívne správy, všetci sú nahnevaní, mrzutí, keď to porovnám zo včerajškom je to tak isto, podľa mňa nie je dobre, ak sa ľudia naladia negatívne, potom robia blbé veci