Blogy používateľa all

Akné

19. 05. 2009 - 19:45, od zuzka.b

Ahojte všetky kočky :o) Rada by som sa s vami podelila o svoje skúsenosti s akné a tiež poradila a pomohla aj vám, ak máte podobné problémy.

skola v priirode

19. 05. 2009 - 16:44, od fantika

jaaaj a je to tu...v niektorom blogu tu bezii teema ako ucit lietat a ochranovat nasich anjelikov ako ich puustat prec z naasho ochranneeho naarucia...Objímam u naas bude premiera..dcerka ide prvyykraat od naas prec na 5 dnii do skoly v priirode..Smútok predtyym sice bez naas bola na praazdninaach ale to s mojou mamkou-babinou a to sa neraata lebo to je rodina a mamke bezvyyhradne doverujem...a tu nastaava kamen uurazu..

Len tak pre pobavenie...

18. 05. 2009 - 19:51, od eifelovka

Dnes, kedze som tento tyzden naspat v starej praci, som si len tak lazo plazo prezivala den, kukajuc trosku internet..Az som zabludila na facebook a na moju kamosku, ktora si prave spravila jeden quiz s otazkou "Kedy sa budes vydavat?" Kamaratke vysiel nejaky den v septembri 2010 a ona to okomentovala slovami, ci sa ludia nepomylili a nemyslia tym, ze ona vtedy bude este len statnicovat..

Mesacny kalendar na dnes a zajtra - vyhovuje?

18. 05. 2009 - 16:25, od magic

Hlavna rada - spoliehajte na intuiciu = schopnost vnimat detaily a vyhodnoti ich. Mesiac prechadza znamenim vzdy niekolko dni a nevstupuje do znamenia uderom polnoci prveho dna a neopusta ho uderom polnoc posledneho dna. Takze nie vsetky veci vymenovane v kalendari musia zabrat naplno vo chvili, ked ich robite. Pozorujte a vsimajte si.

zúúúúrim

18. 05. 2009 - 14:11, od PaBe

Som taká nahnevaná.Minulý týždeň nám bol opravovať jeden pán televízor.Dokopy nás to vyšlo na 70 eura a ten blbý televízor nejde!!!To som zvedavá,čo ten pán na to povie,keď mu zas budeme volať.Dúfam,že bude chcieť ďalšie peniaze a to ma rovno roztrhne.Televízor šiel AŽ 3 dni!!!opravár sa tváril,že ho opravil.No tak myslím,že toto nebude v poriadku,keď dnes zas len

Vždy....iba v lete....

18. 05. 2009 - 11:02, od cibinkals

...Dnes sa pozerám na svoju 12-ročnú dcéru, ktorá čita román o upíroch...a je svojich nežných rokoch taká detská...občas tvrdohlavá, ale také to dievčatko s modrými očkami a záplavou brčkavých vláskov...v tom momente sa vraciam ja v myšlienkach do svojich sladkých 12-tich...Sedím s partiou puberťákov v malebnej dedinke pod Tatrami na ihrisku...všade sa povaluju pohare o

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama