Blogy používateľa all

Moja prvá letná láska

14. 05. 2009 - 07:58, od vyvyka

Tak neviem, pôvodne som ani nechcela,akosi sa nerada zdôverujem so svojimi citovými zážitkami,ale baby ma nakopli svojou nostalgickou témou o pesničkách blízkych srdcu.A ešte, možno tým niekomu pomôžem, kto je blízky srdcu mne,takže keby ma náhodou Kamilkina Martinka zase vylosuje, venujem to mojej rozvedenej kamarátke, ktorá to má sama dosť ťažké,ale skoro nikdy sa nesťa

Zmakla som to!

13. 05. 2009 - 23:16, od ivet36

Baby - takze od vcera som magistra vo svojom odbore! Nie- necakam pochvaly a uznanie- chcem len povzbudit tie, ktore maju podobne ambicie a neveria si, nevedia sa rozkyvat a pohnut z miesta. Ked som to zvladla ja- zvladne to hadam kazda. Najprv bol sen, potom prva cesta do skoly na prijmacky na druhy koniec republiky- prva skuska na inom konci republiky-pat rokov radosti aj starosti a vcera bola skuska posledna- ta najdolezitejsia.

Môj prvý koncert

13. 05. 2009 - 16:18, od miciatko

Tak včera sa to stalo. Mám skoro 33 rokov a včera som zažila po prvý krát atmosféru koncertu.Možno je to neskoro, ale otehotnela som v 17 vydavala v 18 a 21 som čakala druhého syna . Od vtedy som len snívala niekam ísť, nikdy neboli peniaze, alebo sa vždy niečo našlo prečo nemôžem.Od kedy som sa rozviedla tak môžem si plniť sníčky a plním si ich jeden za druhým a toto je jeden z nich./Keď máte po boku niekoho kto vám rozumie a hladí neustále vaše srdce je život prechadzkou v ráji,no ale nie o tom som chcela.

Čo s romantičkou?

13. 05. 2009 - 14:53, od danulka2

Asi to znie bláznivo a v mojom veku /35/ aj hlúpo či naivne, ale som romantička a môj problém je v tom, že môj manžel je neromantik. Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, ale on neromantik je spokojný, keď nemusí byť romantický asi nikdy a mne sa žiada trochu tej romantiky každý deň. Stačí pohladenie, pusa, pekný pohľad či pochvala za dobré jedlo. Aj som mu to už hovorila, ale odpovedal i, že on proste nie je romantik, tak to cíti a tak to aj je.

Mama je len jedna

13. 05. 2009 - 14:01, od zuninka

Ked som mala 8 rokov moja maminka ochorela. RAKOVINA. Vtedy som nechapala co toto slovo znamena, ake je znicujuce a bolestive. Trvalo par tyzdnov kym maminka lezala v nemocnici v bratislave, my sme ju chodili navstevovat ale nevedela som ake je skutocne riziko zeju stratim. Po operacii a ozarovani nam nasu "zdravu" maminku pustili domov. Odvtedy uz nepracovala, bola doma starala sa o nas, chystala nam desiate varila obedy a ptom zase vecere, cez vikendy vypekala kolaciky........no posto moja uzasna nenahraditelna maminka.

Žena a more

13. 05. 2009 - 13:31, od balalajka

Na skale stojí žena. Podopiera si hlavu a hľadá v diaľ. Námorníka čaká, či len svetlý zajtrajšok vyzerá? A vlasy jej strapatí slaný vetrík. Je jar – máj. Slniečko bozkáva jej bledú pleť unavenú zimou.
„ Pohladiť, či spáliť bozkom?“ pýta sa vánku.
„ Ešte ich váb,“ preberá on prstami bledé vlasy ženy.
„ Ešte len príde ten čas na náruživosť.“

Príbeh jedného manželstva

13. 05. 2009 - 12:01, od elca

Volajme ju Aďa. Aďa je moja sesternica. Na strednej ju rodičia nikam nepúšťali - žiadne diskotéky, žiadne chaty, na to je primladá - zo školy rovno domov! Po 18-ke sa pri prvej príležitosti vyspala s jedným chlapcom /čo chlapcom - mužom o 12 rokov starším/ a ako sa to stáva /nielen/ v zlých filmoch, ostala tehotná. Vyriešili to tajou svadbou o dvoch svedkoch, cca 3 mesiace po svojej 18-ke predstúpila Aďa pred svojich šokovaných rodičov s tým, že je tehotná a - vydatá!!! Šok v celej rodine, slzy...nikto neveril, že im to vydrží - ona 18, on 30 rokov.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama