Blogy používateľa all

Môj deň ,,D "

16. 05. 2009 - 08:29, od LIDUNKA

Milé dievčence-drahé naničmamy! Ano nadišiel môj velký deň,z ktorého sa velmi teším,už len kvôli mojím detom, vnúčatám,celej mojej ostatnej rodiny mojich známych. Napriek môjmu tažkému životu a problémov, ktoré ma sprevádzali počas môjho celého života,z ktorých som vám niektoré aj porozprávala som sa dožila mojich 58-rokov a som velmi štastná, že sa môžem tešit na príchod mojích detí a mojích vnúčat a pritúlit si ich všetkých na moje bolavé srdiečko, zvlášt sa teším na moju Vanesku, o ktorú som sa v poslednom období tak velmi strachovala a bála sa o ňu.

Chamuraptiho zakon

15. 05. 2009 - 22:02, od bettty

Tento zákon nám dnes vysvetlovali na prednáške. A o čo ide??? Je to zákon ktorý hovorí, že keď vznikla škoda na jednej strane tak taka ista škoda musí byť aj na druhej strane. Teda v reali ak v minulosti spadla stena na dieťa majiteľa domu tak zabili aj dieťa tesára ktorý tú stenu postavil. No a ako by to fungovalo v dnešnej dobe??? Jednoduchy pohľad muža:

Myš v dome!

15. 05. 2009 - 16:47, od magic

Ak nemáte dosť času, ani to nečítajte. Ašpirujem na cenu Smilana za najdlhší text na Naničmame.

Minul sa nám na záchode toaleťák. Zistila som to v takej tej príhodnej chvíli – keď som tam sedela a odbehnúť bolo nemožné. Zachránili ma náhodne zabudnuté papierové vreckovky vo vačku.

Mam otazku...

15. 05. 2009 - 11:53, od magic

Nedavno tu bol clanok o bosorkach. A mali celkom spravny postreh (inak stary znamy, no stale znova zabudany), ze vela zien sa citi mizerne, lebo svoje zenstvo potlacili do uzadia. Zabudli si ho hyckat a zveladovat. Vlastne ani nemaju cas. A ked ho konecne aspon trochu maju, vie ich znechutit, ze nieco nevyjde podla ich predstav. Alebo je to prikratko na uplnu regeneraciu duse. Dobra nalada vydrzi chvilu a je hned prec, pohltena dennymi problemami.
A tak stale bludia v rovnakom kruhu...

Problem na vecer....

14. 05. 2009 - 22:16, od mikve

Aojte dievcata, potrebujem sa vyrozpravat a troca aj poradit. Doteraz som bola celkom spokojna, s deckami neboli ziadne vacsie problemy. Az na Lukasove poruchy ucenia. Vsade som sa vzdy chvalila ake mam uzasne a dobre a poslusne deti. Kde je teda problem? Problem je moj 12,5 rocny Lukas. Doma celkom pohodove a poslusne aj ked obcas nervozne dieta. Inak bez problemov. Problemovy je vsak evidentne v skole. Na pol roka dostal napomenutie triednym ucitelom za ustavicne porusovanie skolskeho poriadku. Vtedy som si to s nim vydiskutovala a zasla za ucitelkou aby som zistila kde je problem.

Co tak stretko Ke a okolie?

14. 05. 2009 - 13:40, od mikve

Dievcata, vsade tu citam o stretnutiach tak mi nedalo a pytam sa: Co takto zorganizovat stretnutie Kosickych pripadne vychodniarskych nanicmamiek? Pridate sa? Je uz skoro leto mohli by sme sa stretnut pokojne a s deturencami, co vy na to?Slnko Slnko Slnko

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama