Blogy používateľa all

Poznate ten pocit?

16. 04. 2009 - 13:45, od mikve

Ahojte dievcata, je tu jar a vidim ze sa to tu rozbieha s kurami na skraslenie, nas skoro dokonalych. Ci uz je to 90-dnova dieta alebo 100 jarnych kilometrov, viem ze to vsetko je spravne a aj ja som si povedla dost treba so sebou nieco robit-najma ked ma clenky a kolena bolia uz aj pokoji, nielen pri chodzi. Takze co ma vlastne trapi? Ten pocit ze ked nieco take spomenies napriklad v spolocnosti kolegovcov-zien, ci muzov, tak cudne sa na teba pozru.

Rozvedená a 2 deti

16. 04. 2009 - 13:01, od nela123

Mám 32 rokov, som rozvedená a mám dve deti. Zoznámila som sa s 28 ročným chlapcom, ktorý má o mňa záujem. Môj problém spočíva v tom, že je slobodný, bezdetný. Možno sa Vám zdá byť divné, že je to problém, ale mám strach.

Manny a jej tehu bruško

16. 04. 2009 - 11:14, od balalajka

Práve som dovolala. Volala mi Manny. Bola v genetickej poradni, a vyzerá, že malý Mannyiak - hihihi, ale som to zopsula, sorry babatko moje - bude v poriadočku.
Ďakujem za Manny všetkým kočkám, ktoré jej pomáhali psychicky svojimi radami, skúsenosťami a dodávali jej silu.

Ešte raz a veľa zdravia maminka.
(Idem ti zabaliť na stretko uharky Chichocem sa )

Slak ma ide trafit....

15. 04. 2009 - 21:31, od bigmama

Dnes sme mali zasa metlovy den Chichocem sa Nakopla som metlu a o jednej sme vyrazali do hudobnej. Lekcia zacinala o pol druhej. Malu som "vyhodila" v hudobnej a vystartovala do mesta. Bolo treba zajst do banky. Zaparkovala som nedaleko, vytiahla maly kocik, vlozila synatora, odbrzdila a bac!!! Kocik sa ZLOZIL!!!

opatrovatelskyy + rodicovskyy priispevok...

15. 04. 2009 - 09:34, od fantika

baby niektoree sa tu celkom slusne vyznaate v zakonoch tak by som sa chcela na nieco spyytat...chcem si vybavit ak sa podarii na babku konecne opatrovatelskyy prispevok ale zaroven som sa rozhodla a ak zlomiim k tomu manzela aj sa pokuusat o baabatko..a tak ma napadla otaazka,ked niekto poberaa opatrovatelskyy priispevok a otehotnie,porodii ako je to dalej?..dostaava uz len rodicovskyy priispevok alebo aj opatrovatelskyy + rodicovskyy?pretoze vlastne v tom by sa nic nezmenilo opatrovala by som nadalej babku ale starala sa aj o malee...lenze si mysliim ze na sociaalnom jeden priispevok urcit

Manualna praca ako terapia

14. 04. 2009 - 14:22, od dvojcata a ja

Ahojte dievcatka.
Mam pocit ze som nepisala uz aj sto rokov, ale pravidelne chodim na NM a snazim sa o Vas aspon citat. Vsetkym co sa maju dobre, nech sa maju este lepsie a tie ktrore maju trapenie, nech rychlo trapenie utecie.
Nam na dvore rozkvitla kraaaaaaaaaasna ceresna a mazel slubil, ze ma pod nou pobozka, len aby to stihol.

Premilená svokra

14. 04. 2009 - 13:58, od Lusky

Ahojte. Potrebujem sa vyrozprávať, resp. vypísať. Pekne sme si pripravili Veľkú noc. Upratané, navarené, napečené. V nedeľu sme čakali svokrovcov, v sobotu sme ich pozvali na nedeľný obed. V nedeľu ráno som skoro o šiestej vstávala, všetko pripravila, stôl, menu a išli sme do kostola.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama