Blogy používateľa all

Skoro som umrela.... :((

14. 04. 2009 - 13:54, od Dreya

Včera sme boli s prckom, 20mesačným, poliať starkú, no a zišli sme sa tam so svokrovcami, švagrovcami a rodinnými priateľmi. Bolo nás tm asi 15násť..prcek sa predvádzal, hovoril o drozdoch, smetiarskych autách, púčikoch, susedovom psovi a ja som ráááástla od pýchy....boli sme tam už dobré 3 hodiny, malý sa hádzal po maxitigrovi, čo dostal na Vianoce, smial sa ako divý....zrazu naň svokor zhúkol, nech sa nehádže tak besne (on chudák za to nemôže, 25 rokov jazdil v kamióne, tak je trocha hluchý a hlučný )...

Eurovolby 2009

14. 04. 2009 - 11:05, od ivet36

Na Slovensku vo volebnom kalendári nasledujú voľby europoslancov. Chcem sa Vás opýtať- mate pocit, že máte dostatok informácií o ľuďoch- poslancoch, ktorí nás zastupujú v europarlamente? Viete napr. mená terajších - trinástich kandidátov na post europoslanca za Slovensko?

Dali sme im, boha, novinárom

14. 04. 2009 - 09:13, od adus

Traduje sa, že keď kedysi pred rokmi ešte za socíku prvé slová, ktoré odzneli v televízii na Nový rok hneď po polnoci boli úvodné slová z filmu Pacho, hybský zbojík "NA PANSKÉ!", tak zodpovedný pracovník televízie dostal výpoveď na hodinu!

narodky...

13. 04. 2009 - 21:35, od fantika

moj manzeliik maa dnes 31 rokov...zelaam mu vsetko naaaj aby bol stastnyy a zdravyyTorta ale chcem o inom...baby akyy suu vasi chlapi?ten moj je v niecom hroznyy..sme spolu x rokov ale este sa nenaucil dostaavat dary...ked mu nieco kuupim ja alebo moji bliizky tak jednoducho sa darceku nedokaaze tesit..vcera dosla moja mamka so seegrou mu zagratulovat a ten moj zas zatraposil..ked mu zelali vsetko dobree a odovzdaavali darcek tak miesto podakovania povedal ze naco tento cirkus..som sa hanbila jak pes za neho

lets´ dance 3.

12. 04. 2009 - 23:47, od fantika

dnes zacala znova tanecnaa suutaz celebriit...sledoval z vaas niekto?co na to hovorite?ja som si pozrela.celkom ma to bavilo,a uz aj maam favoritov.Vyplazený jazyk len mi vadia tie castee reklamy..Smútok ale v suukromnej tv to uz tak chodii..pridajte nazor ak budete mat chut..ci uz pozitiivny alebo negatiivny..Chichocem sa

preco su pre mna vsetky sviatky krasne

12. 04. 2009 - 22:10, od elizabeth

dnes je pekny sviatocny vecer ,nemam sice rada tieto sviatky ale poslednou dobou pre mna sviatky znamenaju ze sme vsetci spolu.To sa poslednou dobou nestava casto.Vzdy som si myslela ,ze ked deti odidu budem rada a teraz ked sa vytracaju na intraky tak placem ,cim som starsia stale viac si uvedomujem ze uz mam len ich ,su a vzdy boli mojimi Slnko Slnko

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama