Blogy používateľa all

čo sa deje?

17. 04. 2009 - 21:50, od noemi

No tak ja neviem...mám nejaké obddobie keď som nemastná-neslaná.Sama tomu dosť dobre nerozumiem ako to vysvetliť,ale keď niekto poradí čo sa deje budem rada.

Pomóc! Chcú ma zjesť!

17. 04. 2009 - 19:56, od Amalka

Moje kly, ľudia, mňa raz doma tigre zjedia aj s topánkami. Dnes večer som ich zavolala - poďte sa najesť! Vyrútila sa na mňa vrieskajúca tlupa - ide sa jeeeeeeesť!!! A vzápätí sa usádzali za stôl jednohlasne skandujúc - je dlo! je dlo! je dlo!

Ženská faloš

17. 04. 2009 - 18:56, od manny

Žienky tak já neviem, kam až siaha naša fantázia.
Dnes mi volá moja mama."Všade ma zastavujú, pýtajú sa ma čo je s tebou, ako ste sa rozhodli, či si to decko necháte, alebo čo s ním je"
Už to vie celá Myjava. To by mi ani tak nevadilo, nech sa bavia, keď sa nie je o čom.
Ale vrchol všetkého je čo som počula ja.

Už neviem čo so sebou

17. 04. 2009 - 13:52, od alla

V poslednej dobe sa mi často stáva, že sa ráno zobudím a hneď mám pocit, že by som radšej bola niekde úplne inde a bola niekto úplne iný. Trvá to už dosť dlho a začínam sa obávať, že sa pomaly zo mňa stane jeden z tých ľudí, čo sú neustále nespokojní so svojím životom a majú pocit, že sa to už nikdy nezmení. Po prvotnom prívale, že by som mala byť niekde inde a niekto iný, to väčšinou pokračuje tak, že začnem premýšľať o tom, prečo som tam kde som a kde sa stala chyba, a čo som mala urobiť inak a nespravila som a tak, potom sa tak rozľútostím, že mi je do plaču a plakať aj začnem.

je ten chlap normalny?

17. 04. 2009 - 10:04, od athina

ahojte dievcata,

nepisala som uz hadam 100 rokov, lebo sa mi posledne mesiace obracia zivot kompletne.
Pisala som "nedavno" ako som sa stahovala spat k rodicom , stav chvalabohu prechodny a uz som zas sama :)

Káčeri a labutiaci

17. 04. 2009 - 09:57, od balalajka

Zas vás idem nútiť rozmýšľať a spomínať.
Kde bolo tam bolo pred 7 rokmi som sa rozťahovala na internom oddelení v počte 7 žien na izbe. Návštevy sa riešili úúúplne súkromne – na izbe pred zrakom celej spoločnosti.

Čo vy na to?

16. 04. 2009 - 16:10, od Janulienka

Dievčatá, potrebovala by som radu. Zajtra budú tomu 2 týždne, čo dcéra prekonala nejakú črevnú virózu. Držalo ju to skoro týždeň, liečila som ju Nutrolinom B a Hylakom. Lenže ona mi kadí doteraz tak 3-4 krát za deň, tak redšie, je to kašovité. Inak jej jesť chutí, farbu má dobrú, bruško nebolí, len ja už som z toho akási nesvoja. Doteraz jej dávam ten Nutrolin a berie ešte Lipovitan, lebo mala zvýšené pečeňové testy, robili jej ich či nemá salmonelu. Môže to byť?

ludovky...

16. 04. 2009 - 15:49, od fantika

tak ma napadlo minule ked mi dceera rozpraavala o hudobnej vyychove v skole ze ako som ja dakedy na prvom stupni zaakladnej rada chodila na spevaacky kruuzok..pointa je ale taa ze spievat voobec neviem Chichocem sa ale to nemenii na fakte ze medzi ostatnyymi som sa stratila a v zbore to bolo fajn..ucili sme sa vacsinou ludovky a chcela som pospomiinat akee..a tu som sa zasekla..napadlo ma paar tusiim Pod horou a Kapura a dalej hlava deravaa a niiist...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama