Podľa mňa najťažšia, ale najkrajšia práca je vychovávať deti. Aj keď slovo “vychovávať” nemám veľmi rada, lebo na mňa pôsobí veľmi obmedzujúco. Kedysi sa držali deti nakrátko, aby nevyčnievali z radu, poslúchali a vyvýjali sa podľa tabuliek. V dospelosti sú to tí nepriebojní, zakomplexovaní, neprispôsobiví.