Blogy používateľa all

Nová MISS

20. 04. 2009 - 14:40, od eva m

Nie som veľkou obdivovateľkou rôznych súťaží Miss.
Určite sú dôležitejšie hodnoty ako krása a jej vyzdvihovanie.
Ale teraz mi to nedá.
Nová Miss je dievča od nás, zo Žiliny (ozaj, všimli ste si, koľko žilinčaniek - missiek už bolo?Mrkám )
Osobne ju nepoznám, podľa jej vystúpenia v telke je mi veľmi sympatická a z môjho pohľadu je aj krásna.

Akceptujme deti

20. 04. 2009 - 13:09, od Denma

Podľa mňa najťažšia, ale najkrajšia práca je vychovávať deti. Aj keď slovo “vychovávať” nemám veľmi rada, lebo na mňa pôsobí veľmi obmedzujúco. Kedysi sa držali deti nakrátko, aby nevyčnievali z radu, poslúchali a vyvýjali sa podľa tabuliek. V dospelosti sú to tí nepriebojní, zakomplexovaní, neprispôsobiví.

Insomnia a drozd

20. 04. 2009 - 10:53, od magic

„Pokaždé vstávám skoro ráno... protáhnu si kosti... protřepu si křidýlka... a jásavým spvěvem pozdravím nový den... a pak vzlétnu vzhúru, až do oblak...
A pak sa večer vracím domú, utahanej jako kúň.“

- zo života drozda optimistu

Dospelí versus deti

18. 04. 2009 - 16:53, od eva m

Už pár dní riešim v sebe tému - my dospelí a naše správanie voči deťom.
Nemyslím teraz tie naše, vlastné, tie väčšinou milujeme a snažíme sa k nim správať slušne.
Skôr myslím tie deti, ktoré stretávame na ulici, v obchode, v paneláku...

vypoved

17. 04. 2009 - 23:09, od monika f

ahojte vsetci dosla sa som troska vyzalovat stalo sa mi to co som ani nahodou necakala vcera som dostala vypovedPlačem prislo to tak necakane az som z toho mala sokSmútok Plačem dôvod podla mojej uz teraz byvalej sefky preco mi dava vypoved ze mam casto chore deti .pritom som bola len pol roka naspät po materskej.

Osud alebo ...

17. 04. 2009 - 22:16, od magic

Stava sa to aj vam? Na nieco myslite, celkom mimovolne, ani to vlastne nechcete, alebo ste zmierene, ze to sa nema sancu podarit (ale co keby predsa) ... a ono sa to stane.
Nestava sa mi to casto, ale mam obdobia, ked to funguje uplne dokonale.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama