Blogy používateľa all

pochvaalte sa...

12. 04. 2009 - 09:44, od fantika

babenky pochvaalte sa mi..akee maate sviatocnee menu teraz cez Velkuu Noc?pochaadzame z roznych kuutov Slovenska a vsade sa traduje inee,a kazdyy z naas este nasleduje aj tradiiciu vlastnej rodiny..tak som zvedavaa co dobree variite a peciete..mozno sa niekedy nabuduuce inspirujem...a pravdaze ako zakladatelka blogu pridaavam nase menu prvaa ja...napiekla som 2 druhy kreemovyych kolaacov..vcera uvarila uudenee,spravila majoneezovyy salaat a dnes robiim vyyvar z kostii a kuracie a bravcovee rezne...ak mi vyjde cas urobiim este nejakee slanee chutovky z liistkoveeho cesta...nepecem a nevariim

Medvedí cesnak

11. 04. 2009 - 10:00, od Aja1

Práve včera som krájala a zalievala do slnečnicového oleja medvedí cesnak.V pôvodnom recepte sa má dať do olivového oleja,lenže mne nejak nesadol a dala som prednosť slnečnicovému.Tak vám sem dám článoček o ňom,ktorý mám už nejakú dobu uložený ani neviem odkiaľ.Málokto ho pozná,ale chutí fantasticky.

CESNAK MEDVEDÍ:

Môj - blog

10. 04. 2009 - 20:01, od adus

Prosím, sem nech mi píšu len tie naničmamky, ktorým sa nepáčia moje príspevky, ktorým nie som sympatická a ktoré ma chcú za niečo "zvoziť".

král a bedár

10. 04. 2009 - 18:31, od ribišška

Dnes som pozerala rozprávku " kráľ a bedár " Áno

zanechalo to vo mne velmi silné pocity... vlastne mi to potvrdilo ako vlastne fungujeme a žijeme.

kto to nevidel, trošku a uplne len kratko napíšem že dvaja chlapci sa vymenili... jeden bol bedár a druhý anglický princ.

anglický princ túžil po hre v blate a bedár túžil po jedle a po " mať sa dobre "

trocha trapas...co styym?

09. 04. 2009 - 17:31, od fantika

babenky stala sa nam takaa vec..ze nase Slnko 8 rocnaa dceerka naas nacapala praave v najlepsom s manzelom...bola na vyylete zo skoly a my sme boli sami doma..a nevedeli sme ze tak skoro dorazii...a otvorii dvere na spaalni a mi dvaja nahyy,ja na manzelovi..Hambím sa Hambím sa

Nervák

09. 04. 2009 - 13:12, od rajo

Ahojte,chcela by som Vás poprosiť o radu,asi sa to tu už preberalo,ale som zúfalá a mám pocit zlyhania.Môj problém má 19mesiacov,volá sa Riško.Od istého času sa pre najmenšiu maličkosť vie tak rozzúriť,až výska,hodí sa na zem,nepomôže pekné slovo,ani na ruky,ani na zadok,dokáže vrieskať aj hodinu v kuse.Ja viem,to je to obdobie vzdoru a raz to snád prejde,ale aj maminy

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama