Ahojte,chcela by som Vás poprosiť o radu,asi sa to tu už preberalo,ale som zúfalá a mám pocit zlyhania.Môj problém má 19mesiacov,volá sa Riško.Od istého času sa pre najmenšiu maličkosť vie tak rozzúriť,až výska,hodí sa na zem,nepomôže pekné slovo,ani na ruky,ani na zadok,dokáže vrieskať aj hodinu v kuse.Ja viem,to je to obdobie vzdoru a raz to snád prejde,ale aj maminy