Blogy používateľa all

Aj Vám sa to už podarilo?

09. 04. 2009 - 11:21, od YKA

Tak som včera prala a zas sa mi podarilo vyprať s prádlom aj papierovú vreckovku Smútok . Ja už fakt neviem, kde sa mi schovávajú, keď tam to prádlo vkladám, ale keď ho vyberám, ide ma trafiť Plačem , ako to potom vyzerá, zvlášť, ak je prádlo tmavé.

Huraaaaa

08. 04. 2009 - 15:41, od haslerka

Zienky, zabudnime na chvilku na vsetky starosti, na vsetky skarede veci, na vsetky "hlboko filozoficke temy" a radujme sa zo zivota Úsmev Len tak - bez dovodu Váľam sa od smiechu po podlahe Vonku je tak krasne, jar je vo vzduchu, orgovan rozkvitnuty - co viac so priat? Krasny den vam vsetkym!

Vsetci vsetko vedia...

08. 04. 2009 - 15:32, od eifelovka

U nas vo firme je to tak, vsetci vsetko vedia.. je kriza, tak sa nas "nevytazenych" snazia "vytazit" a posielaju nas z miesta na miesto.. pred dvoma tyzdnami si ma zavolali do ineho pracoviska, ale stale vo firme, na jeden pohovor.. praca vam to zaujimava, mlady kolektiv len.. taka "malickost" Ide o to, ze najviac "vytazeni" cestuju 170 pracovnych dni z 230 v roku.. dakujem, ale neprosim.. neprecestovala som 1300 km kvoli talosovi z SK do IT na to, aby ma zas niekde "vyexpedovali" Pohoda

Ked "slusak" sklame

08. 04. 2009 - 10:00, od mischel

Mala som pred niekolkymi rokmi kolegu - kamarata , ktoreho by som nazvala "slusak" kvoli svojmu spravaniu a zivotnemu stylu aky viedol. Bol cerstvo zenaty a s manzelkou cakali babo.Bol to clovek, ktory mi pripadal ako idelany muz, nepil nefajcil, setril korunky, bol vzdy maximalne slusny a gentleman.Poznali sme sa velmi dlho, niekolko rokov sme pracovali v tej istej firme.Kazdy den ku nam chodil do kancelarie za sefmi riesit nejaky problem.

Zakladáme materské centrum

08. 04. 2009 - 08:34, od Amalka

Tak veru. Včera som bola za pánom starostom požiadať o podporu a nejaké priestory. Pochodila som vcelku úspešne.

Budem rada, ak mi napíšu dievčence, ktoré tiež fungujú v nejakom z materských centier, ideálne kočky, ktoré stáli pri zakladaní.

Nielen pre maminy - K-KLub Detva

08. 04. 2009 - 07:16, od Adinka

KeĎže MC KUbko v Detve je zrušený, už som myslela že sa budem aj obnúdzať ... a fííííha :) Otvorili nám tu K-KLub - budú bývať pre rodiny nedele - rozprávky, divadielka, stretutia ...

Lepšie než šrotovné

07. 04. 2009 - 23:37, od adus

Sme ženy, a preto sme také aké sme - to či vyzeráme dobre by nás určite trápilo ešte (no nechcem byť morbídna, ale risknem to a napíšem, čo mi slina priniesla na jazyk) aj na pitevnom stole.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama