caute baby,som tehu v 39 tt,zijem v zahranici vyse roka z mojim priatelom.zoznamili sme sa na svk a prestahovali do zahranicia,jeho rodneho mesta kvoli robote.ked prisiel na svk mal 7 rocny vztah,ktory podla jeho slov nefungoval,nerozisli sa kvoli mne.jeho ex dost tazko znasala rozchod.pred rokom mu napisala mail,ze sa dozvedela,ze vratil naspat domov a ze sa mozu hocikedy stretnut-pokecat.ale on jej odpisal,ze este si len zvyka,ze je zase doma....tak mu odpisala,ze sa nemozu tvarit,ze su si cudzi ked sa stretnu na ulici.to chapem,ze pozravit,trosku pokecat a ist dalej je normalna vec.pred