Blogy používateľa all

udrziavanie kontaktu z byvalou

06. 04. 2009 - 18:58, od aimee

caute baby,som tehu v 39 tt,zijem v zahranici vyse roka z mojim priatelom.zoznamili sme sa na svk a prestahovali do zahranicia,jeho rodneho mesta kvoli robote.ked prisiel na svk mal 7 rocny vztah,ktory podla jeho slov nefungoval,nerozisli sa kvoli mne.jeho ex dost tazko znasala rozchod.pred rokom mu napisala mail,ze sa dozvedela,ze vratil naspat domov a ze sa mozu hocikedy stretnut-pokecat.ale on jej odpisal,ze este si len zvyka,ze je zase doma....tak mu odpisala,ze sa nemozu tvarit,ze su si cudzi ked sa stretnu na ulici.to chapem,ze pozravit,trosku pokecat a ist dalej je normalna vec.pred

"veselaa" Velkaa Noc

06. 04. 2009 - 17:02, od fantika

jaaj baby chcem sa vaas spyytat ako ste na tom stou kraasnou Velkou Nocou?lebo ja ju z duse nenaavidiim..ak by som mala moznost tak kazdorocne po tieto dni ujdem co najdalej od miesta svojho bydliska..lenze maam 8 rocnuu dceeru pre ktoruu je to podla mojho manzela zaazitok..ze k nej priidu sibaci(podla mna to bohvieakyy zaazitok nie je),ale neberem mu jeho naazorChichocem sa ..chcem sa vaas spyytat ze ako vy traavite tieto sviatky..inspirujte ma nejako ako ich prezit bez ujmy na nervoch,neznaasam studenuu

Tak tomuto neuveríte!

06. 04. 2009 - 12:38, od manny

Ja už som celkom na psycháča.
Ako viete 17.3 mi robili laparoskopiu.Povedala som im presne kedy som mala poslednú menštruáciu, že som vysadila antikoncepciu z dôvodu jasného-chceli sme bábo.Dokonca som im povedala dva presné dátumy, kedy som mala pohlavny styk a aj napriek tomu ma operovali.Na tom by nebolo nič divné.

zmena

04. 04. 2009 - 23:06, od yaya

ešte mám potrebu sa vyjadriť k jednej veci....dlho som tu nebola, dnes som len preto, že sa mi dá sedieť za počítačom viac, ako kedykoľvek za posledný pol rok....a chcela som sa s vami podeliť o zmenu v mojom živote...doteraz som sem písala, o probléme, o nevere, s ktorou som sa musela popasovať, o mojom partnerskom živote...a poklopem si...zmenilo sa to...veľa som sa tu sťažov

Kozmetika

04. 04. 2009 - 19:37, od oveka

Dievcata nechcete vyhrat kozmeticky balicek od firmy Oriflame ak ano staci ked mi vyplnite tuto anketu a budete zaradene do zrebovania a spravim vam pletove poradenstvo a nalicim vas zdarma najlepsie zilincanky
z losovania su vzradene poradkyne a zamestnanci firmy oriflame
Tak tu je par otazok

1 poznate kozmetiku oriflame
2 mate moznost vydiet pravidelne vidiet katalog

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama