reklama

Mamy v kuchyni

Debaty na tému varím, varíš, varíme - zdravo, lacno, rýchlo a chutne? Alebo by sme aspoň chceli.

hríby a rata!

12. 08. 2010 - 09:21, od blancagon

Žienky šikovné,prosím poraďte,MM mi doniesol veľmi veĺa hríbov,dubáky,kozáky a ja neviem okrem sušenia čo s tým.Uvarila by som aj guláš hríbový,ale ako?Poprosím šikulky o radu a aj o receptíky,ďakujééééém.

Zdravé ovocné drinky

01. 07. 2010 - 09:35, od Radina

Ahojte, chcela by som recept na nejaké fajné nealkoholické ovocné drinky. Všade, čo som čítala na internete treba na to šejker,ale ja ho nemám. DCéra nechce žiadne ovocie a keby som jej nejaké rozmixovakla do drinku s džúsikom alebo s minerálkou možno by jej to chutilo. tak prosím šup sem nejaký receptík.Ďakujem

rada

26. 05. 2010 - 22:36, od pandicka19

baby, neviete mi poradit kde kupit syridlo? ci sa to da zohnat aj niekde v HM, alebo su na to niake specialne obchody. Ak poznate niaky konkretny obchod v ZA ci BY. bola by som rada. vdaka
Tlieskam Tlieskam Tlieskam


reklama

Moje kuchárske začiatky

12. 02. 2010 - 14:21, od KIMKA

Mala som asi 13 – 14 rokov, mama bola na liečení a ja som dostala priam geniálny nápad – navariť otcovi a jeho bratovi, ktorý bol u nás na návšteve. Variť som vedela veľmi chutne : chlieb s maslom, praženicu, čaj, kakao.Vyplazený jazyk Vymyslela som si pirohy. Po rozumy som šla k susede, zapísala a hajde do práce. Dala som si záležať. Vyrobila som cesto, vyvaľkala, kolieskom rozkrájala, naplnila lekvárom, uvarila (pekne narástli), dala so misy, posypala makom a cukrom a naservírovala pánom.

S láskou súťažíme aj v našom Receptári

03. 02. 2010 - 10:49, od Kamila

Dievčatá, vyhlasujem súťaž s www.oetker.sk na tému Sladký Valentín. Do súťaže sa môžete zapojiť s vašimi tipmi na romantickú večeru, sladké prekvapenie ... 14.2. vylosujeme sedem autoriek receptov s poznámkou v názve - Valentín. Víťazky získajú balíčky produktov Dr.Oetker v hodnote 13€. Každá dáma bude do súťaže zaradená len raz, aj keď vloží viac receptov.



obed

17. 01. 2010 - 13:24, od ludka79

ja sa len chcem podeliť o dobrý pocit že zázraky sa deju. Presvečíl ma o tom moj MANŽEL keď sa z vlasnej vole bez okolitích podnetov postavil ku hrncom a uvaril obed s mojou MINIMÁLNOU pomocou... Nie že by to bolo po prvý krát.Hambím sa Za osem rokou čo sme manželia je to možnože aj druhy krátChichocem sa

adus, sú výborné

16. 01. 2010 - 12:48, od Heja

včera večer som rozmýšľala čo dnes uvariť a rozhodla som sa nejaké mäsko a Šišky veď sú fašiangy a tak som sa pozrela do receptov na nač mame a našla som recept od aduš.Dievča klobúk dolu sú fantastické,Robím šišky roky ale ani jedny sa nevyrovnajú tvojmu receptu
Super Kvietok Kvietok Kvietok

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama