reklama

Archív psychologickej poradne - Ivan Vyskočil

neprijemna svokra

15. 01. 2022 - 23:37, by lola987

Dobry den, prosim Vas o radu. Velmi mi ublizila svokra nechcem to tu cele pisat ako a preco. Len tak v skratke. S manzelom sme si zili pekne a zacala ho huckat proti mne alebo skor zacala mat reci  ze mi nema pomahat s dcerou a v domacnosti.  Dosiahla aj to ze moja mama ku nam nechodi.  podla nej nema co svokra rodbit v byte u mladych a nevesta uz po vydaji nema pravo chodit ku rodicom. Ale vybabrala som s nou. Chodim s dcerou ku mame na par dni aby ju videla. Podla nej ja som matka , manzelka , milenka a mam sa o nich postarat ja sama ze on ma prist domov a sadnut si a otvorit si pivo.

Prepnutí rodičia

01. 09. 2020 - 16:06, by terezína

Dobrý deň. Moji rodičia sa začali správať otrasne.. mama máva stále zlé nálady, stále je nasrata, všetko jej vadí.. brat si dnes zapálil sviečku, a ona mu ju sfukla so slovami že nech si kúpi vlastnú sviečku a vlastné zápalky (brat má 15 a nezarába). Ja budem mať o chvíľu 19 a stale sa ku mne správa ako k decku, všade von sa musím pýtať, chce vedieť kam idem, s kým a kedy sa vrátim.. ale mna to už nebaví všetci v mojom veku si žijú svoj život chodia kam chcú a ja sa musím pýtať aj vonku na dedinu.


reklama

Nezvládnam syna

12. 05. 2020 - 11:01, by Nervostka 8

Dobrý deň,

Mám doma dvoch synov (3r a 10m).  So starším máme problémy. Od mala bol živší, nevedel sa pritúliť, posedieť na mieste ani 2 minúty. Rástol a ja som verila, že sa vekom trošku ukľudní. Narodil sa nám druhý syn a samozrejme sa to začalo stupňovať. To chápem, púta na seba pozornosť. Ale pre nás je to už neúnosné. 

Problem s rodičmi

10. 11. 2019 - 20:21, by Samik

Dobrý deň, potrebujem poradiť moji rodičia sa o mňa starajú ako každý iný no len je tu jeden problém majú cholerické povahy a všetko berú až moc vážne a takmer ani nechápu srandu. Mám 14 a idem na strednú školu na ktorú viem že sa na 99% dostanem aj podľa známok a aj podla zručností, ale rodičia si myslia že nie keď neviem napríklad jedno slovíčko z Nemčiny tak ma pošlú naspäť sa učiť bez ohľadu na to že z Angličtini som najlepší z triedy a Nemčina na tú strednú sa nepožaduje.

Neviem sa cez to preniesť

13. 08. 2019 - 09:10, by erikaja

Dobrý deň. Neviem sa preniesť cez jednu situáciu na dovolenke. Boli sme tam s manželom a jeho sestrami, ktoré tam mali svoje rodiny. My sme boli len sami dvaja bez deti. Prvý deň sme šli na pláž. Boli sme tam do večera. Mňa manžel poslal vopred na izbu, že hneď príde, aby som sa osprchovala a že pôjdeme na večeru. Lenže manžel tam ostal ešte so so švagrom a s jeho manželkou. Ja som ho čakala na izbe. Keď sa nevracal šla som ku švagrovcom, že či nie je u nich, ale nebol. Samozrejme nebol tam ani švagor. Tak som ho šla hľadať, už som bola aj hladná.


reklama

Neviem ako dalej

05. 06. 2019 - 19:27, by Batyiova

Dobry den mam taky problem ze az mi z toho šibe .. cakala som s partnerom dieta ktore mi zomrelo pri narodeny bola a aj som z toho na dne a ako keby nestacilo este moj paryner ma citovo mozno nevedomo uraza vzdy uprednostnuje svoju rodinu predomnou.. dava mi to kazdym dnom najavvo ako keby ja som nic pre nho oni su dolezity lebo byvame v ich dome .. vzdy mi to pripomina .. ja ked nieco chcem tak nie ale im sa snazii vzdy vyhoviet vo vsetkom a uz ma to omrzelo.. nemozem mu ani nic povedat na jeho rodinu radsej sa vda mna ale rodinu neopusti ..

Problémy s rodičmi

12. 05. 2018 - 18:14, by veron35

Dobrý deň. Mám problémy s rodičmi, ktoré už sama nedokážem vyriešiť a úprimne ich už ani nezvládam. Zhrniem to čo najstručnejšie. Od útleho veku necítim žiadnu rodičovskú lásku. Proste moji rodičia sa o mňa nikdy nezaujímali, nespýtali sa ma nikdy ako sa mám čo mám nové alebo podobne. Ba dokonca mi ani len nikdy na narodeniny nepodali ruku že tak všetko naj. Proste nič žiadna láska z ich strany. Vždy som mala pocit, že ma majú iba na prácu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama