černice

Smotanovo - čokoládový pohár s ovocím - recept

Smotanovo - čokoládový pohár s ovocím

 .... prekladaný kakaovým korpusom a fantastickým domácim černicovým džemom. Oj aký dobrý bol, aj džem od sestry Úsmev aj pohár. Ovocie môžete zameniť za ľubovoľné, čerstvé, mrazené, kvalitný domáci džem ... Ingrediencie sú na 8 pohárov.

Dvojfarebný tvarohový koláč s černicami - recept

Dvojfarebný tvarohový koláč s černicami

Koláčik s tvarohom a černicami je vynikajúci:))

Kakaová roláda s letným ovocím - recept

Kakaová roláda s letným ovocím

Recept s fotopostupom na kakaovú roládu s tvarohovým krémom a drobným ovocím podľa sezóny. Tento kakaový korpus bol ozaj "ľahučký" a v kombinácii s osviežujúcou tvarohovo šľahačkovou náplňou a ovocím božský. Milujem jednoduché recepty.

Černicový koláč s čokoládovým krémom - recept

Černicový koláč s čokoládovým krémom

Skombinovala som tri recepty a vyšlo to. Ospravedlňujem sa vopred, že neviem presnú dávku múky, toto cesto už robím od oka.

Černicový koláč s posýpkou - recept

Černicový koláč s posýpkou

Recept na ozaj jednoduchý ovocný koláčik. Namieto černíc môžete použiť aj čučoriedky, čerešne ...

Banánový chlebík s černicami... - recept

Banánový chlebík s černicami...

a ešte jeden "banánový" recept, ale tentoraz s černicami, ktoré sme si naoberali na dovolenke...
Môj džemííík - recept

Môj džemííík

Od svokrovcov som si zobrala ovocie a zeleninku na zaváranie...tých ríbezlí nebolo už tak moc, a keďže mi to nedalo, tak som si vymyslela ten svoj džemík, lekvár-chutí skvelo a dokonca nie je ani taký hustý, ako sa mi po iné roky stávalo pri iných lekvároch(sun) Ešte som zabola...neviem presne koľko čoho bolo, ale tak približne napíšem...všetkého dokopy bolo 2,5 kg ovocia(cca 2 kg ríbezlí a 0,5 kg černíc-tie som mala v mrazáku ešči z min.roku...šetrím, šetrím)...
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok