reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

RD a praca na dohodu

20. 08. 2012 - 16:57, od katafere

ahojte mamicky potrebujem radu lebo uz som z toho vsetkeho dopletena....
doteraz som robila pocas RD na dohodu..teraz je nejaky zakon o odvadzani odvodov aj z dohody...takze som z toho magor...


reklama

Pre moju dcéru ...

20. 08. 2012 - 14:31, od Lea

... Vás prosím o virtuálnu podporu a trochu energie, zajtra ju čaká ťažká skúška a o týždeň operácia, trošku začína zneistievať. Ďakujem. Kvietok

krúžky

15. 08. 2012 - 15:57, od sklamana82

Dnes s mojim synom preberáme temu kružky. V piatom ročníku prichádzajú do uvahy futbal, karate, a vytvarna- tam chce moje dieta chodit, napriek tomu ze nevie pekne malovat :( NA ake kruzky chodia , alebo chodili VAse deti?

Škola volá?

14. 08. 2012 - 12:16, od Kamila

Nechcem nahrávať veľkým obchodným reťazcom, ktoré sa už na mamičky predovšetkým malých školákov zodpovedne pripravujú. To aby mali čo riešiť, kým prídu Vianoce. Chichocem sa U nás doma s deťmi však máme celkom peknú tradíciu a školské potreby dopĺňame zhruba v polovici augusta. Akosi to bude aj tým, že väčšinou si na záver prazdnin plánujeme dovolenku.



skolka a zdravotna poistovna

09. 08. 2012 - 07:37, od suzi-quattro

Dobry den, neviete nekdo poradit? mala mi ide od septembra do skolky na 4 hodiny denne, rodicovsky prispevok mi nalezi az do februara 2013 keby bude mat mala tri roky.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama