reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Syn po rozvode u otca

07. 08. 2012 - 14:37, od kurča

no, mamy,vidíte dobre, aj toto sa dá rozvodom dosiahnuť. Bývalý manžel mal starostlivosť o syna už v návrhu na rozvod. A určite sa všetky pýtate, ako sa mu to podarilo,...

Školenie v práci.

02. 08. 2012 - 18:48, od anjeli

Dievčence, som fakt v úzkych...síce sa mi podarilo nájsť prácu /dokonca viac menej podľa mojich predstáv/, ale nejak z nej neviem mať takú radosť, ako by som chcela.


reklama

Vie mi niekto pomoct,poradit?

15. 07. 2012 - 09:53, od rebeka12

Krasnu nedelu vam prajem žienky..Aj ked u mna krasne dni už niesu dlhe dni ale teraz už neviem ako dalej všetko riešit.Všetko sa na mna ruca a pada ako domček z kariet..MM odišiel ku milenke nechal nas v dlhoch bez penazi a to čo minuli mesiac vyk

Študent cestuje

09. 07. 2012 - 20:44, od georgina

Náš mladý muž sa práve vrátil z BA fest naštvaný. V BA si riadne kúpil študentský cestovný lístok. Má 15 rokov, občiansky preukaz aj študentský preukaz EURO<26 (platný do 9/2012), ešte stále je vo veku povinnej školskej dochádzky.
Sprievodkyňa vo vlaku mu však pri kontrole cestovných lístkov povedala, že nemá na zľavu nárok. Takže mladý muž musel doplatiť polovicu cestovného plus pokutu.

Introvert

09. 07. 2012 - 13:17, od lua

Dievčence, potrebovala by som sa s niekým porozprávať. S niektorou z Vás ktorá má dieťa introverta. Hlavne dievča, tak vo veku 12 rokov. Ohľadne správania sa, čo je normálne u takých detí, a či je to hamblivosť, lenivosť.

pomooc..dnes vybuchnem

03. 07. 2012 - 08:41, od NIA123

dnesny den vyzera tak krasne...vonku.. u nas pohroma.. maam chut odletiet na mars a nevidiet a nepocut nikoho a nic.. mala chce papat vsetko co vidi jest nas..vacsinou vsetko co by este nemala..

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama