reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Opačná skúsenosť

18. 04. 2008 - 13:58, od Hany

Keď sledujem pribeh dvojčatá a ja, nedá mi nenapísať Vám - len tak pre ilustráciu - tak trochu opačnú skúsenosť, pretože niekedy aj ženy vedia svojim "ex" riadne zasiahnuť do vzťahu s vlastnými deťmi...

Ako bolo...

12. 04. 2008 - 10:07, od -

Tešíte sa? A bude tam okrem mňa ešte niekto? Chichocem sa Juj, ako rýchlo to ubehlo. Tak baby, ja si obliekam zajtra vysoké čižmy /nech vidíte, aký je ten môj najdrahší potom maličkýChichocem sa /, rifle a tričko...To ako poznávacie znamenie- proste sa tlačte tam, kde bude striga v hnedých špicákoch s malým anjelikom v náručíChichocem sa Na koľkú sme to napokon dohodli?

Poznáte to?

08. 04. 2008 - 18:03, od -

Je ráno, vstávam k ČiČi a "lejem do nej" fľašu mlieka. Snáď ešte zaspí, lebo mne sa chceeeeee. Jej však nie a tak počúvame empétrojky z mobilu a hádame sa. Bitkárka, najradšej by všetko riešila päsťami. Po kom to dítě je???Hambím sa


reklama

Život je predsa krásny!

17. 03. 2008 - 14:29, od -

Asi to bude týmto počasím, myslím si v duchu. Večer som sa pohádala s manželom. Ležali sme vedľa seba v posteli a hľadeli do stropu. Samozrejme pre blbosť nehodnú komentovania. Ako ospravedlnenie ho dnes na obed čaká pečené kura /snáď bude poživateľnéChichocem sa / Ale o tom som nechcela...



reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama