reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Anketa or prečo musím byť skromná?

14. 12. 2007 - 10:14, od majas

Oj, oj, som sa príjemne pobavila a ťažko rozhodovala v najnovšej ankete "Od Ježiška by som chcela". Nemôžem si priať všetko? Váľam sa od smiechu po podlahe Veď aj naše deti keď píšu Ježiškov, tak značne neskromne popíšu aj to čo sa okolo nich niekde len tak šuchlo. Prosím pridať ešte zdravie pre všetkých, lepšia a krajšia ja a možnosť vybodkovať všetko.

Vianocne lasky...

12. 12. 2007 - 14:52, od eifelovka

Vianoce sa blizia a ku mne prave z radia dolieha pesnicka od "Marysi Karyovej" ako ju volam ja All I Want For Christmas Is You a uvedomujem si, ze sa mi na tvari vycaril usmev.. v myslienkach sa pise rok 1994, pesnicka znie z radia a ja mam krasnych 15 rokov.. dostavam moj prvy ozajstny vianocny darcek od mojho frajera.. vola sa Martin, ma "kucerave" oci a o 3 ci 4 roky viac nez ja.. dostavam maleho plysoveho bieleho tigra a so slovami "Barbie od Matella..

Naj Narodeninovej Naničmame Kamilke

30. 11. 2007 - 20:33, od Edit

Našej zakladateľke a Naničmamovskému anjelovi strážnemu Kamilke
prajem k prvodecembrovým narodeninám veľa zdravia, lásky,
užasných nápadov, kreatívnych dní, a aby ju aj naďalej kopala múza a stránka
napĺňala štastím a sebarealizáciou.


reklama

Si blond? Aha ako to priroda zariadila...

24. 11. 2007 - 14:49, od eifelovka

Vcera vecer za mnou nabehol moj drahy s tym, ze prave niekde v novinach cital zaujimavu statistiku.. o blondatych ludoch.. neviem na co narazal, kedze som blond Pohoda a tak som s otvorenou pusou cakala, co sa bude dalej diat Vyplazený jazyk Moja polovicka ma totiz vo zvyku, obcas si zo mna robit forky..

Az raz budem velka...

19. 11. 2007 - 11:38, od eifelovka

Dnes rano cestou do prace sa predo mnou objavilo obycajne krasne cervene auticko Fiat Punto a na zadnom skle malo napisane "Da grande sarò una ferrari" Co znamena vo volnom preklade "Az raz budem velke bude zo mna ferrari" Chichocem sa Tato veticka na zadnom skle mi vyvolala usmev na tvari a pri myslienke, ze je krasne zamysliet sa nad tym, cim by chceli byt materialne veci, keby si mohli vybrat Úsmev



17. november 1989 trochu inak

17. 11. 2007 - 22:38, od Kamila

Možno ani netušíte, že dnes máme štátny sviatok a pred osemnástimi rokmi sa u nás začali prevratné zmeny, pre niekoho k lepšiemu, pre niekoho naopak, ale nie o tom by som rada. Ako ten čas rýchlo lerí, akoby to včera bolo. Poďme si spolu zaspomínať v akej životnej fáze nás zastihol tento čas.

Sex s cudzincom alebo zalezi na tom?

15. 11. 2007 - 11:26, od eifelovka

Rozmyslala som dlho, ci sem takuto temu "strelit" a hlavne po poslednych aktualnych slovnych prestrelkach.. ale nakoniec som si povedala "a preco nie" Veľký úsmev Predsa je tu vela zien tehotnych, vela takych, co uz deti maju, ci uz male alebo dospele, takze asi ani jedna z nas neveri v to, ze deti nosi bocian Pohoda

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama