reklama

My, skoro dokonalé

Sme nielen mamy, manželky, milenky, kuchárky, upratovačky ... , ale aj ženy so svojim snami a túžbami.

Ja, skoro dokonalá :-))))

21. 09. 2007 - 20:03, od beruška

Ahojte. Práve som objavila túto stránku a hneď som sa musela zaregistrovať. Je dokonalá. Celkom ako my - mamy. Snáď stihnem napísať aspoň pár slov o sebe (práve totiž prišla domov dcéra a už ma ženie od PC - vraj sem musí nevyhnutne ísť Úsmev). Mám 35 rokov, dve dcéry 13 a 15 ročné. Takže zrelá puberta. Mám aj manžela. Má 38.

......blá- blá-blá.....

19. 09. 2007 - 22:15, od simona

tak a ubehli tri mesiace a mne sa vratil z prace manzel , ale tak velmi ,velmi som sa na neho tesila a lebo som mlela z poslednych sil a , ze bude veselsie a a v kutiku duse som vedela ako to vseto skonci , ze sladke slova cez net a doma kruta realita .Viem mam chyby znie to ako klise , ale aj tak co cert nechcel este ani sexovat nemozeme lebo mam svoju zalezitost a tak sedime obaja pri pc a tukame ,ja potom pojdem do postele a on ponocuje a potom cely den spi , alebo hraje hru ktoru si kupil a ja pobehujem snazim si plnit povinnosti, aj po vonku je roboty dost , ale co ste u


reklama

Len tak alebo hlaska dna

04. 09. 2007 - 15:10, od eifelovka

Vcera sef vypadol na tri dni prec, a tak ma poveril jednou zakazkou.. asi tri dni pred tym mi vsetko sto krat zopakoval, desat krat vsetko zmenil a zas znovu a znovu sa uistoval, ci som to pochopila.. mala som chut povedat mu "co si talian?" Veľký úsmev Ale asi by tuto hlasku nepochopil Veľký úsmev Dnes rano mi volal jeden klient, kedze kontakt je teraz na mne a hned sa mi ospravedlnoval, ze nevie ako ma ma oslovit..

štart

02. 09. 2007 - 21:01, od marienocka71

ahojte milé žienky. toto je prvýkrát, čo som sa prihlásila do blogu. dúfam,že som urobila dobre a budem pre vás prínosom. mám 36 rokov a štyri (ako sa to píše?) dievčatá vo veku 14,12,11 a 7,5 mesiaca. to všetko s jedným manželom, skvelým človiečikom.

Protivná ženská

23. 08. 2007 - 21:59, od Kamila

Prázdniny nám finišujú k záveru a ja meliem z posledných síl. Nemusela som deťom robiť taxikára ako počas školského roka, staršie tri kobylky často menili prechodný pobyt, dokonca aj na dovolenke sme boli, len radšej nech už začne škola, aby som sa mohla zmobilizovať a správať ako človek



MYŠLIENKA))))))

23. 08. 2007 - 13:03, od molekula

Tak ma napadlo unbelami..čo keby si vytvoril web stránku-naničmanžel? Kamilka ti v tom isto poradí..."ŽE KAMI???))))))))"Ako sa tak začínam udomacnovať na tejto stránke napádajú ma rôzne myšlienky.V podstate máme skoro každá rovnaké problémy a to je problém s "mužom"Túžime po šťastí,pohode a láske.Mnohé z nás hľadajú riešenie,ale často sa ocitáme v slepej uličke.Tak ma napadá,že možno by nám pomohlo prečítať si ako nás tie naše silnejšie polovičky vidia a aké problémy prežívajú.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama