Dobry den
Chcem sa spytat,kupil som byt vo stvorbytovke,v obci do osobneho vlastnictva,k bytovke patria nejake pozemky okolo nej,pozemok je rozdeleny,ale sused si tu spravil druzstvo aj mimo vydeleneho pozemku ma vsade okrem,traktorov,pluhov a podobne aj vela ineho neporiadku,zeleza,gumy,sudy,na pozemku ktory patri aj k bytovke aj na pozemku ktory patry obci.