Dobrý deň, týždeň po kúpe ojazdeného auta sme zistili, že auto je zospodu zhrdzavené a oprava bude finančne náročná. Pri kúpe som sa predávajúceho niekoľkokrát pýtala, či nie je niekde hrdzavé, zakaždým odpovedal, že nie. Predávajúcemu som volala a povedal mi, že on o ničom nevedel. Ako mám teraz postupovať? Mám nárok na to, že by mi opravu uhradil alebo vrátil časť peňazí? Ďakujem