Dobry den,chcem sa spytat my ako deti sme zdedily jeden stary dom so zahradou po otcovy.Je ale problem,lebo ten stary dom zo zahradou je v spolocnom dvore zo susedmi,ktory maju tiez oproti stary dom a zahradou.Je tam viac vlastnikov asi 6.My deti traja,plus nejake percenta maju na tom starom dome zo zahradou aj nejaky 2 bratranci a 1 osoba zo vzdialenejsej rodiny,Problem ale je ,ze mam pocit,apson z posledneho vyjadrenia nasho suseda oproti,ze to nechce predat.Inofrmovali sme sa,ze my to tazko predame samsostatne ,ked to je v splocnom dvore s niekym,tak sme sa rozhodli ze oslovime suseda op