Dlho som zastávala názor, že nie všetko je nám dané. A stále si za tým stojím. Nie všetky možnosti môžeme žiť, podľa mňa ani nemôžeme sa stať kýmkoľvek chceme.
Ale niektoré veci jednoducho smieme.
Je to vyše dvoch rokov, čo som si povedala, že stačí.
Že ručička váhy už nebude stúpať, že moje telo začínajúce ísť z jednej choroby do druhej si zaslúži niečo lepšie.