Blogy používateľa all

Au revoir France

28. 07. 2017 - 13:10, od balalajka

Tak balím kufre.

Neskutočne rýchlo to ubehlo.

Ešte som nevyskúšala všetko čo som chcela, ani na vežu som nevyšla, ani v divadle nebola. Času málo. Možností tak veľa.

Ešte dnes prúžkované tričko obliecť podvečer, ešte sa prejsť pomedzi výklady len tak z nohy na nohu. A ... Adieu!

Bolo skvele. Užila som si to.

Obchádzka

28. 07. 2017 - 10:25, od dasa_

Chodievam pravidelne autom trasu na Moravu. Šla som tú cestu snáď sto krát. Pravidelne v lete opravujú. Tento rok je opravovaný kus dosť dlhý. Takže sme začiatkom mesiaca  v kolóne stáli hodinu.

Termíny

24. 07. 2017 - 07:09, od dasa_

Diáre nie sú moja silná stránka. Robiť niečo pravidelne, každý deň, to mi nikdy dlho nevydrží. Skúšala som rôzne. Prečítala teóriu. Tú ovládam. Mám aj vybratý najlepší spôsob vedenia. Čiže teoreticky som pripravená.

V praxi však zlyhávam.

Tie najbežnejšie termíny si pamätám. Kvôli účtovníctvu je ich celkom dosť. Len keď pred 3 či 4 rokmi pribudli aj rozličné termíny u lekárov, nielen synove ale hlavne moje, začal problém.

Ako Vás krásne oklamú v krásnom Zádiely

23. 07. 2017 - 15:35, od eniXelka

Myslela som, že to predýcham, ale plánovaný turistický zážitok prevoňaný letom a dobrodružstvom vo mne rezonuje len pre ľudskú chamtivosť. A je mi preto (aj) smutno.

Kedže sme už Zádielskú tiesňavu prešli od parkoviska po chatu niekoľkokrát aj s našim potomstvom, rozhodli sme sa, že raz absolvujeme celú zádielskú trasu, teda tiesňavu aj s planinami. Deťuchy vyzerali byť už schopné takej túry, čo aj plnohodnotne dokázali, len ten čas nie a nie sa nájsť. Ale prišli prázdniny a dovolenka, a tu zrazu nieto čo v nedeľu robiť, tak čo tak skúsiť to plánované dobrodružstvo na skalách.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama