Blogy používateľa all

Na západnom fronte kľud

18. 07. 2017 - 10:39, od balalajka

Kamilka to tu tak pekne začala - a tak aj ja som túto sobotu po kopcoch sa liapala. Ale po iných a inak Mrkám

Sobota bola dňom D, kedy som si deti do tábora viezla. Keď sme vyberali tábor, zajasali sme nad destináciou, sľubujúcou poznané kopce a krajiny, kde sme v zime lyžovali, poniektorí v stoji, poniektorý (JA) aj zadkom nadol. Vtedy nám učaroval Čertov a Kohútka. Milí ľudia, skvelé svahy, perfektné služby. A tá príroda!

Spomienka

18. 07. 2017 - 03:43, od priskaa
Dnes je rok od toho údesného telefonátu o nehode. V pondelok bude rok od smrti mladého drahého človeka... Rok radosti i smiechu, starostí i sĺz, no najmä prázdna...Prázdna pri stole a v duši. Už nie je ani smútok, ani bolesť. Niekedy kŕčovitá pichľavá spomienka, ktorá dych vyrazí, či nočné zblúdilé myšlienky... Odpočívaj v pokoji, drahý Filip! Opatruj sa tam hore, v oblakoch! Objímam!

Sú ľudia a ľudia, a potom som ja ;)

17. 07. 2017 - 15:13, od Kamila

Strávili sme víkend doma, tam odkiaľ pochádzam.... Je to vždy jedinečný zážitok, dom plný ľudí, rôznych .... Stretne sa mládež, zopár rodičov aj jeden starý otec, čo kus to iný príbeh, nastavenie, vnímanie reality ...  Ale všetkých treba nakŕmiť, napojiť ... a potom riad spratať. Už len u nás doma, keď sme boli v plnom počte bolo riadu neúrekom. Ešte aj v  zredukovanej verzii, pri každodennom varení je ho dosť. Len ozaj nerozumiem tomu, prečo pri jedenástich ľudoch som mala pocit, že špinavý riad skoro neexistuje. Aspoň tak to mohlo pripadať nezainteresovanému divákovi.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama