Blogy používateľa all

Teším sa

01. 06. 2009 - 14:15, od daisy

Ahojte. Trošku sa chcem podeliť s radosťou.Len tak,z normálneho života. Dva týždne dozadu sme mali hektické. 17. mája mal Tomáško svoje 1.sv.prijímanie, chodili sme na nácviky, bol zlatý, ako to prežíval. Obaja sme prispeli k slávnosti svojim čítaním v kostole. Priznám sa, mala som trému ako školáčka, normálne sa mi triasli kolená, aj keď to bola chvíľa. Úsmev 19. mája sa Adrián konečne dočkal 18tky. Je to zvláštne, keď dieťa dospieva.

Už zas.

01. 06. 2009 - 13:39, od Dreya

PC mi vypisuje, že mám málo miesta na disku a teda, že by bolo dobré, zbaviť sa nejakých súborov...tak som si dala čistenie disku...a že v koši je toho fúra...tak som sa tam mrkla, že či tam nie je nejaký ŽIVOTNEDOLEŽITÝ súbor, čo tam niekto omylom vyhodil..

Nedokonalosti

31. 05. 2009 - 23:31, od filipka

Je mi smutno. Nič mi neni ale je mi všetko. Mám chuť sa hádať, kopať, trhať, aby to na Naničmame bolo také ako kedysi. Aby bola pre ľudí, čo sú nedokonalí. Nie pre tých, ktorý robia veci správne.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama