Ahojte dievčatá. Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Vo štvrtok som malého dala po prvýkrát do škôlky na dve hodiny /tzv. adaptačné/, pretože o dva mesiace /ak to bude pravda/ nastupujem do práce a malý , aby si pomaličky zvykal, lebo je dosť na mňa naviazaný. Bol tam od pol deviatej do pol jedenástej. Prišla som preňho, bol zaplakaný, ale vydržal. Druhý deň, v piatok to isté, prišiel do triedy, keď uvidel ako plačú ostatné deti /nastúpili tam nové/, začal aj on, ja som odišla, aby ma nevidel a prišla som pre neho zasa o pol jedenástej.