Blogy používateľa all

Oblečenie puberťákov

29. 04. 2009 - 09:59, od elca

ahojte kočky, chcela by som sa Vás spýtať na Váš názor...včera som bola na rodičovskom združení a bola som upozornená na nevhodnosť oblečenia mojej dcéry. Moja mladšia dcéra je v deviatej triede, učí sa celkom dobre, už je prijatá na gymnázium bez prijímacích pohovorov. Nevhodnosť oblečenia spočíva v tom, že nosí tak trochu pankáčsky štýl - t.j. vybíjané opasky, zicherky zapichnuté kade-tade v oblečení a v uchu viacero náušníc. Inak sú to úplne bežné rifle a tričká. Nemá na hlave kohúta, ani nemá zelené vlasy - účes nosí úplne normálny klasický, zvyčajne do copu.

Starému otcovi

29. 04. 2009 - 06:41, od balalajka

Od rána ma naháňa po celom dome vôňa kávy. Vybehla za mnou na balkón i do kúpeľne sa mi vplížila. Kde som ju ja len tak dávno cítila? Intenzívna, ťažká, vtieravá.

„Uvar mi kávu,“ sadne si po obede starý otec na dvor.

DEJ SA ČO DEJ

28. 04. 2009 - 10:00, od petronela

Stem sa len trošku vypísať Hambím sa

Naštartovala som sa na boj s kilami navyše.

Kde sa vzali , tu sa vzali na stehná sa prilepili, aby zadku ľúto nebolo, aj tam nejaké kilo pribudlo,
a bruško sa ponáhľa,ďalšie kilá naháňa.
tu si zrazu povie brada, nebudem ja veru sama.
Už sú kilá pohromade, roztrúsené kade tade,

dnes mi horii sviecocka..

27. 04. 2009 - 11:09, od fantika

dnes maame smutnee vyyrocie..(brokenheart) suu dva roky od toho dna ked som moju malinkuu Sofinku musela predcasne porodit a ona nemala sancu prezit...v mojich predstavaach je z nej kraasny malinkyy anjelik ku ktoreemu sa denne prihovaaram a ktoryy naas sleduje odtial z hora a duufam ze vie ze ju luubim tak ako keby bola mala sancu tu byt snami...Plačem teraz by to uz mohla byt velkaa slecna, keby jej bol dopriaty ten zivot na zemi...zapaalila som sviecocku,pozeraam na ten plamen a

priateľstvo

26. 04. 2009 - 21:55, od eva m

Už je to skoro mesiac, čo nekomunikujem s mojou priateľkou.
Mám veľa, veľa známych, kamarátok, ale len pár priateliek. Asi ako každý človek. Pár duší, o ktorých si myslíme, že sú nám bližšie ako tí ostatní.

A máme doma škôlkára

26. 04. 2009 - 13:46, od Lusky

Ahojte dievčatá. Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Vo štvrtok som malého dala po prvýkrát do škôlky na dve hodiny /tzv. adaptačné/, pretože o dva mesiace /ak to bude pravda/ nastupujem do práce a malý , aby si pomaličky zvykal, lebo je dosť na mňa naviazaný. Bol tam od pol deviatej do pol jedenástej. Prišla som preňho, bol zaplakaný, ale vydržal. Druhý deň, v piatok to isté, prišiel do triedy, keď uvidel ako plačú ostatné deti /nastúpili tam nové/, začal aj on, ja som odišla, aby ma nevidel a prišla som pre neho zasa o pol jedenástej.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama