Blogy používateľa all

hura,konečne sama, :D ale bez netu :((

23. 04. 2009 - 14:05, od mnnaaauuu

no už som sa odsťahovala, bývam so svokrou v jednom dvore, no zatial som ju videla asi iba raz, kedže chodí do práce a večer sedím doma zase ja... no aj to ma prekvapila,ked si len tak bez zvonenia,klopania vbehla do kuchyne a oznámila mi že zajtra nemám varíť nič, lebo ideme k nej robiť pirohy..čo na tom , že ja už na zajtra navarené mám a a j tak nie som doma?? :D ale kd si nedá povedať, jej chyba to je :D

lenžže tu nemam net, tak na naničmamu chodím maaaaalo a kedsom tu prišla po troch dnoch, tak som total vypadnutá z obrazu :D

Skoro to vyšlo

23. 04. 2009 - 11:12, od petronela

Tak krutá realita sa ukázala a vystrčila svoje rožky. Včera celá netrpezlivá volám lekárovi, že stem prísť na prehliadku, možno sme aj tehotní, 5 dní meškala mrcha, teho test mi vyšiel pozitívny pred asi 7-mimi až 10-timi dňami, tak som dúfala ... Mlčím objednal ma , teší sa na návštevu ... no a dnes mu môžem volať znovu , lebo mrcha už prišla práve dnes Mlčím .

Baby radte :D:D ???

22. 04. 2009 - 19:16, od Ane.t.ka

Ahojte...potrebujem poradiť moja kamarátka má meminy a je nastávajúcou maminou(vo 4mesiaci), aký darček jej mám kúpiť?? aký by potešil budúcu maminu???...mňa nič dobrééé nenapadá...poradte mi

vitaminy na..

22. 04. 2009 - 17:14, od fantika

babenky dnes som si kuupila C......m vitamiiny na plaanovanee tehotenstvo,pretoze vcera som mala vaaznu debatu s mangelom a vyzeraa to tak ze som ho presvedcila na druhee baabenkoTlieskam a dnes ked som bola v lekaarni tak som si kuupila vitamiiny,ale teraz vlastne rozmyyslam ze ci je to dobree a dolezitee?ci styym maate nejakee skuusenosti?pomoze mi to v niecom vobec?alebo je to len reklamnyy tah?

urobme si radost

22. 04. 2009 - 08:49, od oveka

Úsmev Zienky tak dnes vas chcem pozvat na rande so mnou a sminkami a kremikmi
o licenie sa zaujimam 8 rokov a taky isty cas ho robim aj kamoskam tak isto by som vam poradila ako sa mate o seba spravne starat plet , vlasy , cokolvek co vas napadne ak chcete zilincanky dnes sa stretneme na marianskom namesti o 16:20 samozrejme je to vsetko gratis tak kto chce prist Bozkávam

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama