Blogy používateľa all

A stale nic...

25. 04. 2009 - 20:52, od cielito

ahojte mamce, zas taka trosku otrepana tema, alebo mozno len snaha z mojej strany nejak si pofnukat....
pamatam si, ked som konecne ocikala Hambím sa test a boli tam 2 pruzky, to bola oslava Úsmev konecne, po dlhej dobe som zostala tehotna, snazili sme sa o to s otcom mojej dcerky hooodne dlho.

SOJOVE MLIEKO

25. 04. 2009 - 12:38, od heka71

dievcata,chcela by som sa opytat,mam 20 mesacneho synceka,ci moze pocas diety,ktoru ma pri hnacke,kupovane sojove mlieko v prasku,kedze je bez laktozy,inac pije normalne,len teraz mu neroby dobre a ziada siho.dakujemSmútok Smútok

Skladám "klobúk"

24. 04. 2009 - 14:40, od dancul

Ahojte.Vzdy ked si precítam,co je tu nové,nazriem aj na art mamu.Nie za úcelom prispievania,ale za úcelom "kochania".Nedá mi to.Nieco nádherné.Obdivujem všetky šikovné stvorenia.Takze klobúk dole/ak by som ho mala/.

Sťahovanie národov smerom z BA do LM - stretnutie na Boci - posledné zvonenie

24. 04. 2009 - 11:31, od adus

Treba sa pohnúť dopredu. Čas stretnutia na Boci sa neúprosne blíži a preto si dovolím malú rekapituláciu a zopár pokynov.
Cestou do LM ideme rýchlikom Čingov, odchody sú mimo iného aj príspevku od Mamamata, viď linky uvedené v „súvisiacich článkoch“.
Zatiaľ evidujeme týchto záujemcov o cestu vláčikom:

Adus BA
De-ni Trnava 1 syn (6-15)

Môj malý, veľký chlap

24. 04. 2009 - 11:02, od de-ni

Môj najmladší, moje bábenečko si včera vytrhol predný zub. Už je z neho "skoro dospelák" a ja to akosi neviem predýchať. To kedy sa stalo? Kedy mi to malé, voňavé, 50- centimetrové takto vyrástlo?

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama