ahojte mamce, zas taka trosku otrepana tema, alebo mozno len snaha z mojej strany nejak si pofnukat....
pamatam si, ked som konecne ocikala test a boli tam 2 pruzky, to bola oslava konecne, po dlhej dobe som zostala tehotna, snazili sme sa o to s otcom mojej dcerky hooodne dlho.
dievcata,chcela by som sa opytat,mam 20 mesacneho synceka,ci moze pocas diety,ktoru ma pri hnacke,kupovane sojove mlieko v prasku,kedze je bez laktozy,inac pije normalne,len teraz mu neroby dobre a ziada siho.dakujem
Ahojte, chcem sa vám všetkým, čo nám prispievate svojou tvrobou do časti Poetic, takto hromadne poďakovať a zároveň vzdať hold vašim hodnotným výtvorom.
Pani Jana bola drobné žieňa s velikánskym srdcom. Prežila si mnohé sklamania, ktoré ju však časom zocelili a po dlhých ťažkých rokoch aj jej bolo dopriate stať sa mamou. Po toľkých márnych pokusoch, po toľkých OBROVSKÝCH stratách sa im, ľuďom vo vyššom veku narodila prvorodená a ako čas dokázal aj jediná dcéra. Vychovávali ju najlepšie ako vedeli, vždy bola čisto oblečená, krásne učesaná a do školy jej nikdy nechýbala desiata. Pani Jana robila v mliečnom bare, bola to tá dobrá víla čo vždy varila ten najlepší puding a všetky deti ju zaň milovali.
Nedávno som sa stretla s pre mňa šokujúcim poznaním, že sa dá do vzťahu vojsť aj s nevyjavenou minulosťou.
Proste úplné ticho na túto tému aj niekoľko dlhých rokov. Osobne si to nedokážem predstaviť, tváriť sa, že pred tým nič nebolo, hoci bolo a možno aj čosi negatívne, čo sa prenáša aj do vzťahu.
Ahojte.Vzdy ked si precítam,co je tu nové,nazriem aj na art mamu.Nie za úcelom prispievania,ale za úcelom "kochania".Nedá mi to.Nieco nádherné.Obdivujem všetky šikovné stvorenia.Takze klobúk dole/ak by som ho mala/.
Treba sa pohnúť dopredu. Čas stretnutia na Boci sa neúprosne blíži a preto si dovolím malú rekapituláciu a zopár pokynov.
Cestou do LM ideme rýchlikom Čingov, odchody sú mimo iného aj príspevku od Mamamata, viď linky uvedené v „súvisiacich článkoch“.
Zatiaľ evidujeme týchto záujemcov o cestu vláčikom:
Môj najmladší, moje bábenečko si včera vytrhol predný zub. Už je z neho "skoro dospelák" a ja to akosi neviem predýchať. To kedy sa stalo? Kedy mi to malé, voňavé, 50- centimetrové takto vyrástlo?